×

Cilin pozicion preferoni me shume gjate aktit seksual?

Cilin pozicion preferoni me shume gjate aktit seksual?

· 670 · 4939

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#650 ne: 24-01-2012, 21:45:35
te gjitha i kam te preferuara

 • Postime: 2549
vullkani
#651 ne: 24-01-2012, 21:48:19
lopthi

 • Postime: 12738
Mishel...............
#652 ne: 24-01-2012, 22:05:39

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#653 ne: 24-01-2012, 22:06:19
ne pozicion lopthi vuli LOL

 • Postime: 2549
vullkani
#654 ne: 24-01-2012, 22:06:37
un koopjac jooooooooooooo
pse nuk thua qenkemi em shije te njejta  :P

 • Postime: 2549
vullkani
#655 ne: 24-01-2012, 22:07:10
ne pozicion lopthi vuli LOL
eme shej dhe ti kte paske te preferuar  :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#656 ne: 24-01-2012, 22:09:39
un koopjac jooooooooooooo
pse nuk thua qenkemi em shije te njejta  :P

eeeeeee

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#657 ne: 24-01-2012, 22:10:11
eme shej dhe ti kte paske te preferuar  :P

po por lopthi rri femra jo kaposhi vuli :D

 • Postime: 2549
vullkani
#658 ne: 24-01-2012, 22:11:11
po por lopthi rri femra jo kaposhi vuli :D
sqenke shume  vemendshme sot shej

po pra ate thash qe me pelqen pozicioni kur e kam femren lopthi  ;)

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#659 ne: 24-01-2012, 22:12:10
jo e kam mendjen gjetiu ne fakt

 • Postime: 2549
vullkani
#660 ne: 24-01-2012, 22:14:42
jo e kam mendjen gjetiu ne fakt
me vajti ne mendje qe po mereshe me dicka tjeter se ste shpetojn gjerat ty

 • Postime: 1288
Pasion
#661 ne: 24-01-2012, 22:14:57
aha :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#662 ne: 24-01-2012, 22:16:35
ehe

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#663 ne: 24-01-2012, 22:17:03
me vajti ne mendje qe po mereshe me dicka tjeter se ste shpetojn gjerat ty

ashtu posi

 • Postime: 2549
vullkani
#664 ne: 24-01-2012, 22:18:09

 • Postime: 2117
Grens(Wiliams)
#665 ne: 19-07-2013, 13:21:58
nuk e di pse ky pozicioni nga mbrapa me terheq shume si perfundim..sa i sinqerte jam e shikoni apo jo? :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#666 ne: 19-07-2013, 13:24:49
te ta bejne apo tia besh mo grens :P

 • Postime: 2117
Grens(Wiliams)
#667 ne: 19-07-2013, 13:35:47
te ta bejne apo tia besh mo grens :P
..nga vete natyra mashkullore qe kam pergjigja eshte shume e kuptueshme mendoj :S

 • Postime: 12738
Mishel...............
#668 ne: 19-07-2013, 13:37:58
epo thuje...cilesoje kete :P

edhe une kete pozicionin mbrapsht e kam shume te pelqyer e te praktikueshem...sid mos keto kohet e fundit ka nja nji vit LOL

 • Postime: 2117
Grens(Wiliams)
#669 ne: 19-07-2013, 13:42:30
skam lene pozicion pa provuar dhe tek ky se tek ky jam rikthyer..