×

Eksitoheni apo nervozoheni kur ju grisin mbathjet (per vajzat).

Eksitoheni apo nervozoheni kur ju grisin mbathjet (per vajzat).

· 109 · 5102

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#25 ne: 13-12-2007, 02:47:10
Për mendimin e plakut, ju t e rinjtë, kur te ikni me mendje për te grisur ato breçkat,... lini një 10 dollarsh ose 10 mijë lek tek komodina, dhe bejini cope cope.
Unë kam zënë rehat me plaken time se ajo svesh fare, ri tërë kohën me benevreke. :D

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#26 ne: 13-12-2007, 03:47:25
LOL LOL LOL

 • Postime: 2
gramo
#27 ne: 13-12-2007, 18:13:56
Faktikisht unë e pëlqej shumë këtë moment ose këtë çast..grisjen e te mbathurave ama jo çdo herë se bëhet bajat dhe ngelem duke blere të reja....
po mir moj capkene,po sikur ai te bleje gjithmon nje pale te reja a eshte bajat me per ty?


Një mashkull nëse e di çfarë tipi ka femra e tij atëherë arrin ta bëj atë te eksitohet..zakonish t nervozohen sespe nuk janë mësuar me atë ide.

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#28 ne: 15-12-2007, 16:24:28
Milo ti dhe me dash nuk ka burre none qe i gris benevreket :D


Mua edhe me pelqen edhe nuk me pelqen ....varet sa lek i kam ble breket :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#29 ne: 16-12-2007, 12:21:58
Ka ca gjona si duhen pas para sysh, psh: kur jan material i fort,  sete, mos e merrni munimin, se vallahi nuk grisen gjalle, ose po e provuat...o lele by,,,e asaj :D :D, une per vete ate lloj tipi vetem e largoj pak menjane :P pastaj , kur jane materiale te buta...knoqesh fare........dmth ...tu gris.... :D

 • Postime: 5966
SmiLey
#30 ne: 16-12-2007, 12:53:46
always like LOL :P
who cares how much they cost, u can always buy new ones :d e rendesishme eshte te kesh momentin se eshte pikerisht ky qe  s'kthehet me dot :P :-[

 • Postime: 6734
 • Gjinia: Femer
erlehta
#31 ne: 20-12-2007, 10:02:58
Unë e mbys me breket e grisura, pastaj  :D

 • Postime: 2643
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#32 ne: 20-12-2007, 11:08:07
Puna eshte qe duhet tia bleshe vet mbathjet, tia dergosh si dhurate,pastaj ja qkyen e ben qfardo  me  to  eheh,, :D :D

 • Postime: 49
 • Gjinia: Femer
shanel
#33 ne: 23-12-2007, 00:57:21
Heren e pare se si su mu duk uuuuuuuuuu po ky thashe ????? Pastaj me rezerva me vete dhe rregulloheshim  :P :P

 • Postime: 49
 • Gjinia: Femer
shanel
#34 ne: 23-12-2007, 00:59:02
Unë e mbys me breket e grisura, pastaj  :D

Sa kom qesh !!!!!!!!!!!!!!! :perqafim :P

Dhe une ate mendova por c'ti besh te papermbajtshmit ? ;)

 • Postime: 49
 • Gjinia: Femer
shanel
#35 ne: 23-12-2007, 01:03:15
Milo ti dhe me dash nuk ka burrë none qe i gris benevreket :D


Mua edhe me pëlqen edhe nuk me pëlqen ....varet sa lek i kam ble breket :D

Shume e vertete ..... kur mu gris kostumi qe e kisha ble 140 euro dhe e pelqeja shume ne ate menyre me iku truri....as pas 3 javesh sme dilte inati !!!!

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#36 ne: 23-12-2007, 15:56:11
Nqs eshte njeriu qe dua normal qe nuk kam pse te nervozohem

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#37 ne: 04-01-2008, 15:27:47
jo se keni furren me vete ju nuk mberdhini. LOL LOL LOL

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#38 ne: 04-01-2008, 16:02:20
aha paske teknologji jashte mode ti shoqja bota eshte futur tek hidrogjeni tani . LOL

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#39 ne: 04-01-2008, 19:08:43
Do me pelqente spontaniteti i nje momenti gjithsesi ta ket parasysh mos ja mori doren spontanitetit se do na lere pa brek....zot shyqyr kon shku 5$ i pale :S (mos te flasim per ato te mirat pastaj qe i mbajme per rastete vecanta LOL :D)

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#40 ne: 09-01-2008, 15:03:42
Eksitohem kur fillon e nervozohet dh eme thote bobo c'me bere me grise 20 mije lek breke. LOL LOL LOL

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#41 ne: 11-01-2008, 00:00:49
ej o njerez se harrova une ....varet dhe nga ambjenti ku ndodhesh ....se psh je dhe ne nj pub dhe ke veshur nje mini ti ...po alamet mini mo (pusho thuj se nuk po flasim er minit :D)
Me me gris mua ai breket te banjot e pub-it vec me hik ne shpi mo masnej ....ose me i bo resme te gjithve :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#42 ne: 11-01-2008, 01:02:31
ne kto rastet e paraqitura nga e nerumja Lisa...asht ma mire me ngel n'hale :D...ose me e mulu me dor(t'shokut) :D
zokonisht grisjet ma t'mdhoja n'banjo nodhin...ke d'rejt ti Lisa :D
Capkenja
#43 ne: 18-01-2008, 15:49:10
Ne dimer jo....po ne vere edhe po se nje gisht  breke jane te shkretat LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#44 ne: 19-01-2008, 22:04:19
Capi!..pse ne dimer vesh pelevrek ti??... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#45 ne: 22-01-2008, 16:46:06
Une per vete do nervozohem po ma beri njeri ate pune se i kam te bukura... me lepurusha edhe me arusha. :D LOL LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#46 ne: 23-01-2008, 00:15:11
Gjithmone ka nje here te pare
duhet ta provosh qe te ndihesh i/e marre
lezeti ka lindur nga spontaniteti
armiku i perjetshem eshte serioziteti
mos u merrni me formula magjike
grisni cdo pengese mbathje, bluze apo trike
rendesi ka te jesh ne ate moment
nje krijese orgazmative e jo nje nje shenjt.

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#47 ne: 28-09-2008, 10:45:42
Nuk po shoh me vajza te nervozuara nga grisja e te mbathurave, si duket ju eshte bere ne mode ose nuk e praktikojne. :P

 • Postime: 119
tkamzemer
#48 ne: 28-09-2008, 11:03:56
pse  i perdorin  prape ?  po kye

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#49 ne: 28-09-2008, 18:41:13
pse me gris te shkretat dhe jo me i heq dal nga dal eeeeeeeeee ka me lezet ashtu lol