×

Ju pelqen ta merrni mes gjokseve? :P (per femrat)

Ju pelqen ta merrni mes gjokseve? :P (per femrat)

· 2 · 90

 • Postime: 7279
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  ne: 24-04-2009, 17:33:57
  Opinione dhe jo chit-chate.;)   

  • Postime: 7995
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Lisa
  #1 ne: 24-04-2009, 18:20:20
  Nuk mendoj se eshte gjithmon pune pelqimi, por eshte e rendesishme qe partneri te mbetet i kenaqur ...keshtuqe nese njerit nga cifti i pelqen propabiliteti me i madh eshte qe do perdoret ....
  Pastaj aman se duhen provuar te gjitha