×

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? ?:P :P

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? ?:P :P

· 152 · 572
elton.asllani
#100 ne: 27-03-2013, 21:02:09
o soli te lutem shkruaj shqip jo se nuk kuptoj angellsht po ka me lezet ,he vlla

Do dukej pastaj si Tallava lale

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#101 ne: 27-03-2013, 21:19:05
pse mo tallavish shkrun ti ,?une te thash shqip
elton.asllani
#102 ne: 27-03-2013, 21:21:20
pse mo tallavish shkrun ti ,?une te thash shqip

Po turbofolku eshte shqiperim trendy pra...

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#103 ne: 27-03-2013, 21:23:34
e mire lere fare tani
Gerti1
#104 ne: 27-03-2013, 21:23:48
trendy is the keyword there.
Ti sol [insert name change here] me sa po shof nuk i ngatarroke germat Ç me Q.
Me behet qefi.

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#105 ne: 27-03-2013, 21:25:21
ore ca ke me alpinasit ti ,mos ke komplekse karshi tyre GERTI?
Gerti1
#106 ne: 27-03-2013, 21:27:54
ore ca ke me alpinasit ti ,mos ke komplekse karshi tyre GERTI?
Alpinistat nuk e bejne mire zbritjen. Gjithmon prishin gjera kur ndalojne. Ne psh kur hypin me mal (gje e rralle kjo) kur zbresim, vijme gjith elegance dhe bejme nji ndalim madheshtor pa prek asnji objekt. Se duhet te jesh mjeshter ti japesh skive.

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#107 ne: 27-03-2013, 21:33:54
njerezit gjithmone perpicen te ngjiten diku dhe jo te zbresin,pastaj mjeshtera me te medhenj per skite se popullsia alpine nuk ka
elton.asllani
#108 ne: 27-03-2013, 21:39:52
Gjeli nuk eshte antipatik se zgjohet heret,por sepse don tua bej te ditur te gjithve! :P
Gerti1
#109 ne: 27-03-2013, 21:41:36
perpicen
:)

Me vjen keq po ti tani po flet budalliqe. Kush u ka ngjit ne Shqipri? Te gjith kan zbrit.
Dhe pikerisht ketu qendron dhe thelbi ose berthama e muhabetit. Aplinistet duke e pasur boren nji faktor te perditshem nuk i japin rendesine e duhur zbritjes. Ndersa ne qe nuk kemi bore, e perfeksjonojme zbritjen ne art.
Ktu desha me dal un.
CDV (Cfare deshim te vertetonim).

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#110 ne: 27-03-2013, 21:44:15
edhe une jam alpine dhe sjam me pak e zonja se ju te ultesirave
Gerti1
#111 ne: 27-03-2013, 21:49:32
Po tashi un e kam thene dhe me perpara ket me i tem tjeter aty me vagabondin. Pakica nuk perfaqson shumicen, por kur pakica hudh veten ne er, atehere shifet me dyshim shumica.
CDV.

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#112 ne: 27-03-2013, 22:03:55
CDV e vertete ,je racist!
Gerti1
#113 ne: 27-03-2013, 22:06:54
Dmth kur vje alpinisti dhe me shemb shpin se nuk di me ndal, duhet ti them un m'fal me i llaf.
Puna eshte se ne ket muhabet nuk mund te luhet karta e persekutimit Izraelite per te justifiku gabimet.

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#114 ne: 27-03-2013, 22:08:18
Cdo gje e keqe e ka nje te mire nga prapa
Gerti1
#115 ne: 27-03-2013, 22:09:27
Cdo gje e keqe e ka nje te mire nga prapa
Shume optimiste.
Hajt gezuar.

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#116 ne: 27-03-2013, 22:11:24
gezuar dhe naten e mire ,femijeve te mi ju erdhi ora gjumit,vazhdojme neser
Gerti1
#117 ne: 27-03-2013, 22:12:43
gjum t'embel.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#118 ne: 27-03-2013, 22:53:00
Tashi jam kurioze kta alpinistet ca bojne mas heres se pare tte seksit?

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#119 ne: 28-03-2013, 17:10:09
si te gjithe humanet e tjere

 • Postime: 12738
Mishel...............
#120 ne: 28-03-2013, 17:11:22
Kisha ngaterru temen edhe pse jemi prape mrena seksit

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#121 ne: 28-03-2013, 17:13:07
s'ke faj, per cfare u nis ,e si u bitis

 • Postime: 12738
Mishel...............
#122 ne: 28-03-2013, 17:14:34
Faj eshte kopil...ke pa nai trap ta marri persiper

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#123 ne: 28-03-2013, 17:15:25
asnjehere

 • Postime: 12738
Mishel...............
#124 ne: 28-03-2013, 17:16:59
Pranej jane shtu kopilat