×

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? ?:P :P

· 152 · 552

Keni bere ndonjehere seks kur keni qene te dehur dhe si e keni perjetuar? ?:P :P

· 152 · 552

 • Postime: 3346
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#25 ne: 08-06-2011, 01:53:39
sa per temen ...

e kam provuar dhe ka qen nje eksperienc teper e bukur plot epsh te pa fund

RESPEKTE
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#26 ne: 15-06-2011, 23:11:55
Kam qene aq tape sa nuk e mbaj mend fare :P  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#27 ne: 22-06-2011, 11:30:28
e dehur - e dehur jo por aty afer (si dava kish ardhur icik ne qejf) po e kam provuar dhe ska gje me juhhhhuuu se sta ndjen per asgje... :D

turp me e thene por dhe kete e kena bere :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#28 ne: 23-06-2011, 12:39:02
Cdohere jam i kthjellet ne seks  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#29 ne: 29-06-2011, 00:25:38

Ca me Thone Lisa shkrete ....:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#30 ne: 29-06-2011, 10:43:29
leje fare se u kuptu ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#31 ne: 25-03-2013, 11:47:35
e dehur jo sepse nuk do mbaja mend se si e kam perjetuar

por kam bere ne gjendje te pire.....dhe ajo cka kam perjetuar ka qene kenaqesia dhe deshira teper e ndezur.

pak a shume nje perjetim magjik.....ishte me shume seks se ndjenje...por ishte ajo cka nese do isha e pa pire ndoshta sdo e kisha e bere....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
elton.asllani
#32 ne: 25-03-2013, 12:36:40
Kjo teme dukeshka me interes per te hapur nje diskutim, por jo si ai diskutimi i faqeve 1-2-3 por nese dikush vertet e ka provuar ta beje i dehur ose tja bejne te dehur do ishin te mirepritur te ndanin eksperiancat e perjetimeve ku cdo kush le ta gjeje veten aty ku i takon nese eshte pjese e nje pervoje si kjo e temet...

Une kam provuar ta bej i dehur dhe perjetimi eshte me high.... per perjetimin e pertneres tani qe lexova kete teme po mendoj si paskam harruar ta pyesja.... anyway rendesi kishte momenti  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#33 ne: 25-03-2013, 22:22:08
Klasifiko fjalen "i dehur".
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#34 ne: 25-03-2013, 22:24:24
Une sdesha me e deprimu se helbete antar i ri

Vallaj i dehur vetem gjume bo o vlla...edhe breket ti ulin dynjoja
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#35 ne: 25-03-2013, 22:25:19
Vallaj i dehur vetem gjume bo o vlla...edhe breket ti ulin dynjoja
Pickerisht.
I cik ne qef nga pija po, ja kalo mir. Por ku je byth fare nuk rri dot n'kom.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#36 ne: 25-03-2013, 22:26:54
Po pra kur i je i pishem bo gjona qe kur je esell si bo...si punaime
Kurse ky eltoni iboka....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#37 ne: 25-03-2013, 22:28:04
Pranej pyta me klasifiku fjalen i dehur. Se ka i dehur per qef dhe ka te dehur qe te terheqin shoket ngaqe je byth.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#38 ne: 25-03-2013, 22:29:25
E mire se me i brime po bim te dy...kur te vij le te na sqaroj

Po kerkoja i teme po spo e gjej...shife se mos e gje.ti
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#39 ne: 25-03-2013, 22:30:17
germo i her
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#40 ne: 25-03-2013, 22:35:07
E gjeta...mirakomando veji piken ti

Ika naten
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#41 ne: 25-03-2013, 22:36:12
naten mirakomando
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
elton.asllani
#42 ne: 26-03-2013, 08:48:10
He he heee... sa mire e paske zhvilluar analizen  ti Mishel dhe Gerti, por ju paska ngecur tek definicioni i fjales....

Pra gjithsesi ju e keni nga nje pergjigje per cdo definim?!

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#43 ne: 26-03-2013, 09:05:18
U merzite ti?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
elton.asllani
#44 ne: 26-03-2013, 09:41:18
U merzite ti?

No way.... Thjesht pres komente me terheqese.... duket qe paska vakum mendimi ketu :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#45 ne: 26-03-2013, 09:42:13
Hodhi 1 gur ne forum steriotipi ene 3 faqe plot u mbushen :d
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#46 ne: 26-03-2013, 09:43:22
Kushedi si ka qene tipi kur ka hap kete teme...tape apo esell lol
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
elton.asllani
#47 ne: 26-03-2013, 10:21:27
Hodhi 1 gur ne forum steriotipi ene 3 faqe plot u mbushen :d

Po fundja Steriotipi paska funksionuar si forumist sepse duhet me e gjet ndonjerin per hedhje guri dhe ku te tjeret te shpalosin pervojat dhe kenveshtrimet e tyre....


Ti Shejtanke si mendon ne lidhje me subjektin?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#48 ne: 26-03-2013, 10:26:19
Mendoj qe subjekti eshte teper konfidencial per ta ndare me te tjeret.

Si mendon ti?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
elton.asllani
#49 ne: 26-03-2013, 10:36:26
Mendoj qe subjekti eshte teper konfidencial per ta ndare me te tjeret.

Si mendon ti?

Sigurisht, por ne nota te pergjithshme krijon pak atmosfere per ta shoqeruar kohen me shi ne rrjet... ;)

Gjithsesi une i qendroj mendimit tim ne postimin tim te pare ne kete subjekt... The way I found... 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super