×

Seksi Oral

· 129 · 7987

Seksi Oral

· 129 · 7987

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
ne: 29-02-2008, 18:14:36
Jepni mendimet tuaja te gjithe
 :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#1 ne: 05-03-2008, 16:30:46
A ke honger ndonjehere akullore ti capi :P

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6
GABANA
#2 ne: 19-03-2008, 12:31:55
Sa eshte i perhapur seksi oral ne vendin tone.Une mendoje shume sidomos ne shkolla te mesme,pse jo shijo jeten ata mashkuje qe kerkojn virgjeresha kane vdekur ju pershendes.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#3 ne: 25-03-2008, 10:30:15
Joooo, çne! :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#4 ne: 25-03-2008, 16:31:27
Jepni mendimet tuaja te gjithë
 :D

po ti kur do e japesh mendimin tend eeee


po s'pati oral ..s'ja vle me bo sex ...osht si puna makines n'dimer duhet me e nez ,me e nrof ,,masanaj futi marshin ..lol


 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#5 ne: 25-03-2008, 16:37:58
shih shih goca...goxha krahasim..do e mbaj mend me lehtë LOL

faktikisht pushka duhet ferkuar tek gryka..pa te shtjer LOL
lere pushken ti, po ki kujdes mos te zeje ndonje plum qorr :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#6 ne: 25-03-2008, 16:39:56
lere pushken ti, po ki kujdes mos te zeje ndonjë plum qorr :D
te le sakt ai...nja 9 muaj e rrumbullakosur LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#7 ne: 25-03-2008, 16:42:44
te le sakt ai...nja 9 muaj e rrumbullakosur LOL

pranaj them une: filloje me oral, e maroje me oral :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#8 ne: 27-03-2008, 14:25:47
une preferoj 6 veq e 9 veq...... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 64
Lura
#9 ne: 27-03-2008, 17:20:32
E cfare eshte seksi pa seks oral????
Une per vete arrij ne orgazem vetem ne saj te tij (dhe stilit amazone).
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#10 ne: 27-03-2008, 17:22:53
Po ky stili amazone c'eshte moj Lura? :P :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 64
Lura
#11 ne: 27-03-2008, 17:24:32
Femra siper.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
mishel
#12 ne: 27-03-2008, 17:27:52
hahahaha po pra po
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 23
drytty
#13 ne: 17-04-2008, 18:39:36
po rrija me ca shoke nje dite (muhabet femrash ra fjala) dhe njeri tha "une me llape te thaj", plasi gazi normalisht. Ja priti nje shoke tjeter, "shiko Abedin se pune eshte ta njomesh jo per ta thare"!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#14 ne: 17-04-2008, 18:57:46
po rrija me ca shokë një ditë (muhabet femrash ra fjala) dhe njeri tha "unë me llape te thaj", plasi gazi normalisht. Ja priti një shokë tjetër, "shiko Abedin se pune është ta njomesh jo për ta thare"!
ahahaha e forte kjo me Abedinin  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#15 ne: 01-05-2008, 19:28:23
ehehhe............l ere spo them gje LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#16 ne: 02-05-2008, 12:59:21
Je heret per ta percaktuar te pelqen apo jo. Duhet te kaloj edhe ca kohe qe te te behet semundje profesionale :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 11
Arber77
#17 ne: 02-05-2008, 23:45:21
paska tema interesante forumi shume/une sot hyra do lexoj ca
po tema ku po postoj thote nese bej seks oral
 bej cdo gje qe ka lidhje me seksin dhe shijon ne maksimum sidomos kur femra ben sikur nuk do ne fillim dhe nje mashkull i tregon vendin e merituar
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 11
Arber77
#18 ne: 03-05-2008, 18:01:26
ahahha me kenaqet
tani varet me ke e ben dhe kur e ben por prape te shijon zakonisht me shijojne ato caste kur femra fillon dhe renkon pikerisht nga perkedheljet e organit te saj dhe ky eshte cast vertet per tu mos u humbur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 23
drytty
#19 ne: 03-05-2008, 19:45:08
 hmmmmm:Jo nese e ka te parruar! :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#20 ne: 25-05-2008, 11:33:35

  Une per veten time rreth gjysmen e kohes se aktit e bej me sex oral.Nuk mundem t`a paramendoj pa sex oral, e shijoj prandaj edhe e bej.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 21
dashnori77
#21 ne: 28-05-2008, 09:17:39
ky lloj sporti pastron organet e frymarrjes
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#22 ne: 30-05-2008, 11:52:13
Mvaret nga disponimi.. ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
lesa
#23 ne: 21-06-2008, 12:58:28
o se sa e praktikoj une kete sexy oraaal  shum shum. me ben te mbytem ne kenaqesii. hmmmmmm.... :hehe)) :hehe)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#24 ne: 21-06-2008, 13:35:57
si te fillojm te bejm seks pa ber seks oral se pari
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super