×

Moda dhe Estetika

Kerkoj ndihme nga KOSOVARET...

Nisur nga AnikaHair  | Postimi i fundit nga Oqeani    · 10 · 1038

Qimet

Nisur nga mistrecishqiptar  | Postimi i fundit nga erlehta    · 4 · 1581

Femrat franceze, me elegantet ne Europe

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Emira    · 4 · 969

Xhaketa e duhur për pranverën

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 3 · 1770

Moda per meshkuj.....

Nisur nga Alda  | Postimi i fundit nga erlehta    · 19 · 5529

Gjoksi natyral drejte zhdukjes?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 1103

Si te vishesh ne zyre?!

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga Shej    · 1 · 1438

Dieta sipas grupit te gjakut!

Nisur nga Shej  | Postimi i fundit nga Shej    · 0 · 10183

Fustane nga Jovani...Katalogu 2008 ~ Albania

Nisur nga CrYsTaL TeaRs  | Postimi i fundit nga fike    « 1 2 » · 46 · 46142

Kembet..dhe kujdesi ndaj tyre

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga Emira    · 1 · 1824

Body Lotions

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga Vogelushja Korcare    · 15 · 3098

Dita ime e bukurisë

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 2 · 1002

Po vjen moda Obama

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 1 · 561

100 femrat më seksi të vitit 2008

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga memet    · 14 · 5202

Stoli, zbukurime dhe ore.

Nisur nga Gjumashi  | Postimi i fundit nga kosobare    « 1 2 » · 31 · 5451

Vetullat

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga Ana G    · 24 · 6570

Meshkujt, me te fiksuar se femrat pas bukurise !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga bveli    · 7 · 2125

Stolite e cmuara per Vjeshten 2007!

Nisur nga Englishbee  | Postimi i fundit nga NEAL MEMETI    · 9 · 4126

Syzet apo lentet?

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 5 · 1721

Si te vishem ne Disko?!

Nisur nga trimo  | Postimi i fundit nga reptile    · 21 · 3454

10 mjekrat më të famshme në histori

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga shpirti84    · 4 · 556

Makijazh i bukur per sy dhe buzë

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 » · 27 · 26733

Liberta Spahiu - fotomodele

Nisur nga BabyDance  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 » · 26 · 11406

Hair Extension - Zgjatime floku

Nisur nga Borebardha  | Postimi i fundit nga Lisa    · 15 · 4201

Obama Style

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 2 · 669

Te rejat mbi Floket

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 19 · 23701

Nje Gjoks i bukur me ane te Sportit

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 1987

Foto modelesh

Nisur nga wendi NDRYSHE  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 4548

Produktet e reja kozmetike erotike

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 973