×

Moda dhe Estetika

Bukuria - Algoritmi i bukurise

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 178

6 gabime që bëjmë me flokët

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 195

Poret e fytyres

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 146

Trendi i bikinit permbys

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Parloté    · 1 · 286

Keshtu dalin pefekt fotot ne bikini

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 230

Idealet e bukurise ne vite

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 6 · 619

Bratz make up, trendi më i ri

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Poshnjari    · 2 · 233

Për një fytyrë pa puçrra

Nisur nga +ERELA+  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 485

Ja tendenca më e re e thonjve

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Monique    · 2 · 205

Veshje te ndryshme

Nisur nga Alban  | Postimi i fundit nga erlehta    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 205 · 70155

Kepuce

Nisur nga Dora  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    « 1 2 3 4 » · 99 · 6796

Minifundet !

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    « 1 2 3 4 » · 99 · 31102

Si ta lidhim kravaten?!

Nisur nga Belinaa  | Postimi i fundit nga nexhi    « 1 2 » · 34 · 15564

Ja pse ju bien flokët

Nisur nga dreamm  | Postimi i fundit nga dreamm    · 0 · 675

Tatuazhet

Nisur nga Ωμέγα  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 3 4 5 6 ... 21 » · 509 · 89973

Domatja Ua Mbron Lëkurën

Nisur nga AMOR  | Postimi i fundit nga dreamm    · 1 · 530

Fustane NUSESH

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 3 4 5 6 ... 23 » · 568 · 223540

Modele Flokesh per Nuse :-)

Nisur nga kave  | Postimi i fundit nga Pussy Lover    « 1 2 » · 32 · 40399

Humbni peshë me dietën Dukan

Nisur nga dreamm  | Postimi i fundit nga dreamm    · 0 · 423

Prishtina Street Style

Nisur nga Dora  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    « 1 2 » · 40 · 2637

Çanta...!

Nisur nga Elektra  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    « 1 2 3 4 » · 83 · 8046