Anxhela Martini, pa të brendshme poshtë fustanit - 2 - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anxhela Martini, pa të brendshme poshtë fustanit

Anxhela Martini, pa të brendshme poshtë fustanit

· 33 · 4813

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 22-08-2011, 10:02:48
ty 5' ta con ajo e fishkesh pastaj hahahhaha

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 27-08-2011, 11:46:01
+ERELA+, shume i dhe ti, NORE eshte si puna e mikroveles, pas 1 min e ngroh ushqimin :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 27-08-2011, 11:58:44
esht mosha rini zjen gjaku ndersa ti gjumash e ke kalu moshen tani je mikroval i djegur :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 29-08-2011, 09:57:10
+ERELA+, shume i dhe ti, NORE eshte si puna e mikroveles, pas 1 min e ngroh ushqimin :D

hahahahaha sma kish marr mendja :D :D

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 29-08-2011, 12:37:25
ndonje foto pa fustan fare a ka  :D :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 29-08-2011, 14:13:30
ik o regerts se do qerrohesh tu ferku syt :D

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 15-09-2011, 11:25:41
Per ata qe duan t'i degjojne zerin Anxheles. Tipik dialekt shkodran :)

Angjela Martini ne Prive

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 04-01-2012, 04:36:26
Anxhela Martini, zhveshja e parë për 2012

Orët e para të vitit 2012 modelen shqiptare Anxhela Martini e kanë gjetur të zhveshur. Bukuroshja ka publikuar në faqen e saj personale një set fotosh, ku bien në sy imazhet provukuese, gjysmë e zhveshur teksa pozon para aparatit fotografik.

Temat e fundit