×

Bark seksi per 8 minuta

Bark seksi per 8 minuta

· 14 · 2730

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 16-05-2010, 20:07:59
Te pakten keshtu thone keto videot :D
 

 
« Editimi i fundit: 23-01-2020, 15:06:26 nga M A X »

 • Postime: 7044
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 27-05-2010, 20:09:58
po po  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#2 ne: 28-05-2010, 12:46:32
Not bad...e mira qenka qe keto levizjet u bekan edhe ne kushte shtepie  :D :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3 ne: 03-06-2010, 16:37:48
Te paren e provova..very good..easy.. :D
Saria
#4 ne: 22-01-2020, 01:24:04
Barku im :-[

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#5 ne: 22-01-2020, 01:55:09
Barku im :-[

m’pelqen... si e bere.?
Saria
#6 ne: 22-01-2020, 18:35:07
Gjenet dhe mosha I guess. As 1 minute sport. E urrej sportin :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#7 ne: 22-01-2020, 19:12:01
Mbaje tek mosha se te tjerat edhe Po edhe snuk..:P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#8 ne: 22-01-2020, 21:56:16
Mbaje tek mosha se te tjerat edhe Po edhe snuk..:P

Jo jo, ngjan si barku im i palestruar, hahahaha
Nuk ka shanse vetëm nga mosha, lol..

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#9 ne: 23-01-2020, 10:37:24
Gjenet dhe mosha I guess. As 1 minute sport. E urrej sportin :D

Motivim për palestrim pa asnjë minutë sport?  :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 23-01-2020, 15:03:20
LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#11 ne: 23-01-2020, 16:35:45
Jo jo, ngjan si barku im i palestruar, hahahaha
Nuk ka shanse vetëm nga mosha, lol..
pse kot bertas Une... LOL

 • Postime: 7044
 • Gjinia: Femer
erlehta
#12 ne: 23-01-2020, 19:56:06
😂😂😂😂😂
Jallla moj Saria  :D
@Parloté, ke filluar pune te re😂

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#13 ne: 23-01-2020, 20:01:31
😂😂😂😂😂
Jallla moj Saria  :D
@Parloté, ke filluar pune te re😂

Më mbyti kurioziteti 😂
E toleroj pak po kur bëhet me shumicë ncuk, jo jo 😂
 

Si te kemi bark me Six Pack?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 16:01:57
nga M A X
Si te kemi bark te sheshte?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 16:01:38
nga M A X
Si mund te heqim celulitin ne bark?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 16:01:29
nga M A X
Si te humbim peshe ne bark?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 16:03:06
nga M A X
Për një bark të rrafshët dhe të fortë...

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 17-07-2011, 09:27:31
nga M A X