Bark seksi per 8 minuta - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bark seksi per 8 minuta

Bark seksi per 8 minuta

· 14 · 3261

 • Postime: 28094
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-05-2010, 20:07:59
Te pakten keshtu thone keto videot :D
 

 
« Editimi i fundit: 23-01-2020, 15:06:26 nga M A X »

 • Postime: 7082
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 27-05-2010, 20:09:58
po po  :D

 • Postime: 12158
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 28-05-2010, 12:46:32
Not bad...e mira qenka qe keto levizjet u bekan edhe ne kushte shtepie  :D :)

 • Postime: 18279
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 03-06-2010, 16:37:48
Te paren e provova..very good..easy.. :D

#4 ne: 22-01-2020, 01:24:04
Barku im :-[

 • Postime: 7506
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 22-01-2020, 01:55:09
Barku im :-[

m’pelqen... si e bere.?

#6 ne: 22-01-2020, 18:35:07
Gjenet dhe mosha I guess. As 1 minute sport. E urrej sportin :D

 • Postime: 7506
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 22-01-2020, 19:12:01
Mbaje tek mosha se te tjerat edhe Po edhe snuk..:P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 22-01-2020, 21:56:16
Mbaje tek mosha se te tjerat edhe Po edhe snuk..:P

Jo jo, ngjan si barku im i palestruar, hahahaha
Nuk ka shanse vetëm nga mosha, lol..

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 23-01-2020, 10:37:24
Gjenet dhe mosha I guess. As 1 minute sport. E urrej sportin :D

Motivim për palestrim pa asnjë minutë sport?  :D

 • Postime: 28094
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 23-01-2020, 15:03:20
LOL

 • Postime: 7506
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 23-01-2020, 16:35:45
Jo jo, ngjan si barku im i palestruar, hahahaha
Nuk ka shanse vetëm nga mosha, lol..
pse kot bertas Une... LOL

 • Postime: 7082
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 23-01-2020, 19:56:06
😂😂😂😂😂
Jallla moj Saria  :D
@Parloté, ke filluar pune te re😂

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 23-01-2020, 20:01:31
😂😂😂😂😂
Jallla moj Saria  :D
@Parloté, ke filluar pune te re😂

Më mbyti kurioziteti 😂
E toleroj pak po kur bëhet me shumicë ncuk, jo jo 😂

Temat e fundit