×

Belen Rodriguez…. foto që nuk kanë nevojë për koment

Belen Rodriguez…. foto që nuk kanë nevojë për koment

· 2 · 219

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 09-09-2010, 17:50:02
Belen Rodriguez…. foto që nuk kanë nevojë për koment
      


Është mjaftueshmërisht e bukur, në një karrierë në ngritje dhe përkrah një prej njerëzve më të përfolur për (c) Lajmifundit.com
         

http://laj.me/14354
      
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#1 ne: 10-09-2010, 01:15:55
C'do te thote "mjaftueshmerisht"? LOL