×
Hyrja
Profili

Cizmet mbi gju

Cizmet mbi gju

· 14 · 2951

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

ne: 23-11-2009, 20:27:26
A ju pelqejne cizmet mbi gju?
Disa nga yjet e Hollywoodit kane keto preferenca....Melody Thornton, pjestare e grupit Pussycat Doll e ndihen vetem mire ne Rauleder Boots
Audrina Patridge preferon Edel Owerknees per te qene sa me trendi.
Te njejten preference ka dhe zemra e Jim Carrey, Jenny McCarthy
Ja dhe Rihanna si gjithmone  "djekese" me Fashion-Experimentet e saj. Per mendimin tim ketu eshte  Jo-sexy
Cizmet e saj jane stiluar nga Hussein Chalayan


Post Merge: 23-11-2009, 20:32:16

Eva Longoria

Post Merge: 23-11-2009, 20:35:12

The Final Destination Star Shantel VanSanten
Post Merge: 23-11-2009, 21:04:15Ja dhe Lindsay Lohan

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-11-2009, 23:04:46
Sme pelqejne fare cizmet e sidomos mbi gju ... mgjate nqse do me duhej te zgjidhja ndonje pale nga keto fotot lart stili i atyre cizmeve te Eva Longoria-s me pelqekan

 • Postime: 26676
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-11-2009, 23:22:41
Stili i cizmeve te peshkatarit do ta quaja une :D
Varet nga femra qe i vesh ne fakt, sepse nje e shkurter apo me kembe te shkurtra do zhytej brenda tyre.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 23-11-2009, 23:25:57
pse Eva Longoria e Rihana te duken te gjata ty mo MAX  :D lool

cizmet pervec se kane numrin e kembes kane e gjatesine nga kyci i kembes e deri lart te pulpa sa i do ... pra pershtaten per cdo lloj kembe gjuetaresh loool

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 23-11-2009, 23:58:04
njehere e nje kohe vetem prostitutat vishnin te tilla, tashi vertet jane ne mode, personalisht nuk me terheqin shume

 • Postime: 26676
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 24-11-2009, 00:46:13
pse Eva Longoria e Rihana te duken te gjata ty mo MAX  :D lool

cizmet pervec se kane numrin e kembes kane e gjatesine nga kyci i kembes e deri lart te pulpa sa i do ... pra pershtaten per cdo lloj kembe gjuetaresh loool

Rihanna eshte 1.73, pra goxha e gjate per nje femer. Ndersa Even se kam pare nga afer akoma :D Por sic duket pak xhuxhe eshte.
Por prap i ngelem mendimit se femrat e shkurtra dhe me "culo" te madhe nuk duken gje brenda ketyre cizmeve.

 • Postime: 26676
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 24-11-2009, 00:47:56
njehere e nje kohe vetem prostitutat vishnin te tilla, tashi vertet jane ne mode, personalisht nuk me terheqin shume

Ne mos gabohem Xhulia Roberts te "Pretty Woman" ka cizme te tilla! Keshtu qe i ke rene pikes. Po ca t'i besh, sot keto kurvat e Hollivudit bejne moden.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 24-11-2009, 00:49:45
Ne mos gabohem Xhulia Roberts te "Pretty Woman" ka cizme te tilla! Keshtu qe i ke rene pikes. Po ca t'i besh, sot keto kurvat e Hollivudit bejne moden.

hahhaaaaaaaaaaaa shume e vertete 

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 24-11-2009, 11:59:06
I urrej cizmetttt cfare do lloji te jene.... :S

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 24-11-2009, 12:12:38
njehere e nje kohe vetem prostitutat vishnin te tilla, tashi vertet jane ne mode, personalisht nuk me terheqin shume


Te njejtin mendim kisha dhe une kur i pash qe kan hyre ne mode............. i pelqej shume ato qe jane deri pak nen gju.

 • Postime: 877

#10 ne: 24-11-2009, 21:15:38

çizmet mbi gju, ke qejf kur ja shikon nje femre elegante, minimumi 1.75cm e gjate... te vetmet qe kan ate hapin fantastik (hap madh)

pra s'esht artikull per femrat shqiptare... 95 % xhuxhe e kembe kupshe :d

 • Postime: 877

#11 ne: 25-11-2009, 17:24:29

flitet per çizme ketu moj shoçe e jo per çirje

ku te themi qe edhe me kete te dyten... kam reserva, por s'jemi ne temen e duhur :d

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 25-11-2009, 21:25:44
Cizmet me pelqejne shume qofshin te shkurtra fare apo pak nen gju. Dhe kjo mode e fundit po ashtu  me pelqen por nuk me pershtatet me gjatesine trupore  :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 25-11-2009, 22:06:06
por nuk me pershtatet me gjatesine trupore  :P


 :P

Temat e fundit