×
Hyrja
Profili

Cizmet me thekë në modë

Cizmet me thekë në modë

· 4 · 518

  • Postime: 26676
  • Gjinia: Mashkull

ne: 25-11-2011, 16:33:21
Të gjitha cizmet e sezonit 2011-2012 janë me thekë. Nuk ka rëndësi nëqoftëse janë të gjata apo të shkurta, të zeza apo ngjyra të tjera, për këtë vit në modë janë cizmet me thekë. (er.cu/BalkanWeb)

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 25-11-2011, 23:02:56
Sa nuk i pelqej... ^o) pune shijesh.. :D

  • Postime: 26676
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-11-2011, 23:25:52
Kembe me lesh :D Lodhesh te heqesh ato natyroret dhe pastaj shkon e mbath disa te blere LOL

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-11-2011, 22:02:47
Koti me duken e mua

Temat e fundit