×

Femrat që kanë vithe të mëdha janë më të shëndetshme e më gazmore

Femrat që kanë vithe të mëdha janë më të shëndetshme e më gazmore

· 125 · 5258

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#25 ne: 29-10-2013, 15:08:13
WC deshi te thote por e ngatrroj me duket :-[

 • Postime: 473
ness uno
#26 ne: 29-10-2013, 15:09:34
WC deshi te thote por e ngatrroj me duket :-[
ahahahahaahhaha...p o shyqyr o grens qe na bone i her me qesh se kam dy dit qe menohem mos misheli edhe grensi jane te dashur ene po me marrin inat

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#27 ne: 29-10-2013, 15:11:54
pse akoma  po menon..??? :S

 • Postime: 12743
Mishel...............
#28 ne: 29-10-2013, 15:12:43
 ^o) ^o)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#29 ne: 29-10-2013, 15:13:18
Grenso vdeksh ti per mu ishalla LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#30 ne: 29-10-2013, 15:14:40
duke dhene frymen e fundit jam..pune vitesh kane ngelur :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#31 ne: 29-10-2013, 15:17:31
ishalla te del shpejt e me kollajllik ...se ste shoh dot tu vujt kshu LOL

 • Postime: 473
ness uno
#32 ne: 29-10-2013, 16:31:43
o mishel une ashtu e mendoj se asihere siu pergjigje pyetjes dhe temes se mesiperme :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#33 ne: 29-10-2013, 16:33:00
C'pata une qe i zvogelova  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#34 ne: 29-10-2013, 17:11:42
o mishel une ashtu e mendoj se asihere siu pergjigje pyetjes dhe temes se mesiperme :P

Perserite edhe i here zamet e ke

 • Postime: 473
ness uno
#35 ne: 29-10-2013, 22:08:08
Perserite edhe i here zamet e ke
mishel ju qe punoni shofere si ndjeheni ne lidhje me raportin vithesor :P :D ?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#36 ne: 29-10-2013, 22:12:55
Tulle

 • Postime: 473
ness uno
#37 ne: 29-10-2013, 22:14:55
 Standard ;) sipas temes ?   hmmmmm:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#38 ne: 29-10-2013, 22:15:39
Po crendesi ka kjo

 • Postime: 473
ness uno
#39 ne: 29-10-2013, 22:22:56

 • Postime: 12743
Mishel...............
#40 ne: 29-10-2013, 22:26:26
I falur qofsh

 • Postime: 473
ness uno
#41 ne: 29-10-2013, 22:40:38
thx

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#42 ne: 29-10-2013, 22:46:20
o KARual si e kalove me mishelin ne veçanti? :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#43 ne: 30-10-2013, 07:10:30
O grens mire ke qenur mo?

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#44 ne: 30-10-2013, 16:01:16
jo mire..gjith naten pagjume :S

 • Postime: 473
ness uno
#45 ne: 30-10-2013, 23:14:51
o KARual si e kalove me mishelin ne veçanti? :P
sa mire do  ishte ta kaloja me mishelin po kena detyra shpi, po ti grenso je celoz? ...(shpresoj mos ma marre per keq mishel) .......... grenso duhet te dalesh haptazi, mos bej celoz koti...ke carlin sa per 2 mije  :D     :P        :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#46 ne: 30-10-2013, 23:16:22
Pazar me mua beni ju? Mire grensi se ska pune e lu deren ...po ti shpatarak cke?

 • Postime: 473
ness uno
#47 ne: 30-10-2013, 23:20:33
ne fakt kerkova ndjese :(...nuk doja me te prish 
humorin

 • Postime: 12743
Mishel...............
#48 ne: 30-10-2013, 23:21:51
Mire bere qe kerkove ndjese.... po mos me merr per kishe  :P se si shpesh po me kerko falje

 • Postime: 473
ness uno
#49 ne: 30-10-2013, 23:28:31
e mire se sfalem me...sna the ndonje gje per tullen tende :D LOL
 

Ja pse femrat duhet te perdorin deodorante meshkujsh

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:54:06
nga InfoZ
barcaleta per femrat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:32:00
nga InfoZ
thenie te bukura per femrat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:24:47
nga InfoZ
gjendrat ne sqetull te femrat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:52:09
nga InfoZ
Gjerat që femrat pëlqejnë në shtrat, por kanë turp t’i kërkojnë

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 06-05-2020, 21:54:31
nga M A X