×

Femrat që kanë vithe të mëdha janë më të shëndetshme e më gazmore

Femrat që kanë vithe të mëdha janë më të shëndetshme e më gazmore

· 125 · 5240

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#75 ne: 18-11-2013, 15:52:31
ate bej mos dil...rri mrena LOL
..neser e ne vijim une do hy vetem tek tema e seksit..po deshe te me takosh aty do me gjesh :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#76 ne: 18-11-2013, 15:53:21
po si do ja besh kur te dalesh ore?

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#77 ne: 18-11-2013, 15:55:13
do lahem e shpelahem mire e mire ..po pata uje ne banjo..dhe drita qe te jete i ngrohte :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#78 ne: 18-11-2013, 15:58:37
po pastaj

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#79 ne: 18-11-2013, 16:00:16
gjume..se duhet te marr veten qe ti futem asaj..punes :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#80 ne: 18-11-2013, 16:02:31
3 min?

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#81 ne: 18-11-2013, 16:06:26
5-7 min.. ;)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#82 ne: 18-11-2013, 16:09:59
lum ti

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#83 ne: 18-11-2013, 16:12:17
me mjete ndihmese mund te shkoj deri 11.3 min :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#84 ne: 18-11-2013, 16:14:40
Paolo Cohelo do ishte krenar per ty , te te kishte personazh te 11 Minuta-ve

LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#85 ne: 21-11-2013, 15:35:46
Mishelke si je me shendet ti keshtu? :D :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#86 ne: 21-11-2013, 15:43:08
yll fare

 • Postime: 12234
Lefter
#87 ne: 21-11-2013, 15:56:53
Ehhhhhh breee ashtu dha parapelqehet te ket shendetin e mire dhe gazmore... :D :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#88 ne: 21-11-2013, 16:23:08
Ehhhhhh breee ashtu dha parapelqehet te ket shendetin e mire dhe gazmore... :D :D

ja toidhjo une  :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#89 ne: 24-11-2013, 20:29:26
marshalla je nga vithet por nuk e di sa gazmore je :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#90 ne: 25-11-2013, 10:05:00
marshalla je nga vithet por nuk e di sa gazmore je :D


ca thua mo

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#91 ne: 02-12-2013, 23:27:26
po i pergjigjem temes mo?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#92 ne: 13-12-2013, 08:37:11
Seksi

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#93 ne: 18-12-2013, 14:06:11
vdeksha une per femrat me vithe te gjera :perqafim

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#94 ne: 18-12-2013, 14:14:35
me then te drejten kur ke icik vithe edhe rrobat rrin me bukur

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#95 ne: 18-12-2013, 14:16:47
ku e ke mendjen ti..une kam problem tjeter ;)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#96 ne: 18-12-2013, 14:19:05
te raft pika... LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#97 ne: 18-12-2013, 14:20:11
te raft pika... LOL

..meqe jemi ne teme ti si je me kete problem moj flutur? hmmmmm:

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#98 ne: 18-12-2013, 14:22:20
normale ..shyqyr zotit nuk kam nga ato halle  :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#99 ne: 18-12-2013, 14:24:40
normale ..shyqyr zotit nuk kam nga ato halle  :D
..ku te shikosh ndonje femer me vithe te medhaja e ke nje nga mbrapa qe e ndjek kemba kembes.. :D
 

A janë të sigurta pishinat dhe plazhet këtë vit?

Nisur nga InfoZRubrika Udhetime / Pushime

Postimi i fundit 03-07-2020, 12:08:44
nga InfoZ
Ja pse femrat duhet te perdorin deodorante meshkujsh

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:54:06
nga InfoZ
Ngri ti zerin per ata qe nuk kane ze!

Nisur nga M A XRubrika Diskutime

Postimi i fundit 04-06-2020, 18:34:43
nga M A X
fabula gazmore

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:45:08
nga InfoZ
barcaleta gazmore per femije

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:36:42
nga InfoZ