Femrat që kanë vithe të mëdha janë më të shëndetshme e më gazmore - 5 - E Bukura

×
Hyrja
Profili

Femrat që kanë vithe të mëdha janë më të shëndetshme e më gazmore

Femrat që kanë vithe të mëdha janë më të shëndetshme e më gazmore

· 125 · 5947

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#100 ne: 18-12-2013, 14:26:03
kisha idene qe ishte e kunderta..qe nuk i pelqen njeri.

 • Postime: 2173

#101 ne: 18-12-2013, 14:28:24
kush eshte ai trap qe nuk i pelqen moj...ja fusin kot :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#102 ne: 18-12-2013, 14:30:08
meshkujt ne pergjithsi duan te holla te gjata.si krane.

 • Postime: 2173

#103 ne: 18-12-2013, 14:31:24
tani njeriu kur ha shume embelsire ka nevoje edhe per kripe domosdo :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#104 ne: 18-12-2013, 14:36:36
un them se njerzit kerkojn ate qe s'kan..ai qe ka sheqerin do kripen ai qe ka kripen do sheqerin..sa te ngaterruar jemi si qenie

 • Postime: 2173

#105 ne: 18-12-2013, 14:37:57
ke fillu me perparu ne mendime...ec me kete ritem  :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#106 ne: 18-12-2013, 14:38:56
hahahaa..cfar te bej vi nga zonat e thella  :P

 • Postime: 2173

#107 ne: 18-12-2013, 14:40:56
ska problem se nga vjen..problem ka si pershtatesh ..me kuptoveeeeee? ;)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#108 ne: 18-12-2013, 14:42:48
epo si te jet rrenja del dhe pema..po qe e eger e eger mbetet

 • Postime: 2173

#109 ne: 18-12-2013, 14:43:50
epo si te jet rrenja del dhe pema..po qe e eger e eger mbetet
...po per ate pune eshte zbuluar procesi i shartimit pra.. :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#110 ne: 18-12-2013, 14:46:52
hahahaaa..sme shkoi mendja..

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull

#111 ne: 29-12-2013, 17:24:10
femrat me vithe te medha jane te pasura vertet, kurse koskat e nje legeni te madh tregojne per nje miter shporte shume produktive ne probabilitet cirkulativ

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#112 ne: 30-12-2013, 10:19:11

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull

#113 ne: 31-12-2013, 11:01:59
mire qe s'bere m..tn ne forum baby

 • Postime: 12743

#114 ne: 31-12-2013, 11:20:55
sa seksi ajo tipja.....:P

 • Postime: 2173

#115 ne: 06-01-2014, 23:05:47
cfar seksi moj..do kaloje 2 muaj e nuk do me bjere mendja per seks..ku e gjeti edhe kjo Baby pika i rente mu aty tek vendi.. :S

 • Postime: 12743

#116 ne: 06-01-2014, 23:45:12
Tamam per ty e ka vene baby ate

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#117 ne: 07-01-2014, 14:24:30
Para naj 1 jave ishte gjithe diten ne lajmet angleze kjo pranaj e solla :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#118 ne: 24-03-2019, 18:37:56
Mishel, si i ke ti mi 😂
Se te qeshur e gazmore te pafsha gjithë jetën 😍

 • Postime: 12743

#119 ne: 24-03-2019, 19:59:22
Marshalla, syni keq mos i pafte lol

Prandaj jam always ne humor :P

 • Postime: 2173

#120 ne: 27-01-2020, 09:30:15
Yppp xhixhi :P

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#121 ne: 27-01-2020, 16:51:06
S’kemi ndonje ilustrim orientues... 😂

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#122 ne: 27-01-2020, 17:21:51
S’kemi ndonje ilustrim orientues... 😂
Sure 🍑 :D
 

 

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#123 ne: 27-01-2020, 17:56:57
Sure 🍑 :D
 

 

sa shpejt kam filluar te bindem kohet e fundit..:P

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#124 ne: 27-01-2020, 19:35:19
Rrofshin shkencëtarët se na hoqën komplekset 😂

Temat e fundit