×
Hyrja
Profili

Modelja më e gjatë në botë

Modelja më e gjatë në botë

· 1 · 361

  • Postime: 2869
  • Gjinia: Femer
+ERELA+
ne: 17-01-2011, 10:57:49
Amazon Eve është modelja më e gjatë në botë.

31-vjeçarja është 2 metra e 3 centimetra e gjatë dhe koleget e saj duken xhuxhe kur përballë kanë Eve.

Modelja u bë e njohur vetëm në nëntorin e kaluar kur një revistë e nxorri për herë të parë në kopertinë me bikini.

Eve, nga Kalifornia, tashmë është një modele full-time, aktore dhe gjithashtu bën mundje me meshkujt për 400 dollarë në orë.

Ajo thotë se gjatësinë e ka të trashëguar nga prejardhja e saj gjermane dhe hollandeze: “Të gjitha femrat e familjes sime janë të gjata.”


Temat e fundit