My Style.............. - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

My Style..............

My Style..............

· 137 · 7222

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

ne: 01-12-2011, 09:25:09
Stili juaj i veshjes ne jeten e perditshme apo qofte dhe ne momente te veçanta  i shprehur me foto :)
« Editimi i fundit: 01-12-2011, 18:33:22 nga ShEJ »

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 01-12-2011, 09:26:48

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-12-2011, 09:28:26

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 01-12-2011, 09:30:55


 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 01-12-2011, 09:35:02

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 01-12-2011, 09:37:25


 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 01-12-2011, 09:40:21


 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 01-12-2011, 09:40:52


 • Postime: 27103
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 01-12-2011, 09:48:46
Bukur bukur po dukesh qe je e KUQE  :D hahaha bej shaka, paske shume shije te vecanta........

P.s: Po Shallin nuk e perdorke fare, se nuk figuronte me asnje nga ato foto, apo ke hall se te mbyt ndonjeri LOL LOL

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 01-12-2011, 09:59:58
Bukur bukur po dukesh qe je e KUQE   hahaha bej shaka, paske shume shije te vecanta........

P.s: Po Shallin nuk e perdorke fare, se nuk figuronte me asnje nga ato foto, apo ke hall se te mbyt ndonjeri LOL

 qe une jam e KUQE  eshte e shprehur ne forum nga ana ime , por ti si e kuptove valle???  hmmmmm: thua thjesht nga stili im ?? hmmmm:  :D

gjithesesi o Berni une mezi po pres te shoh stilin tend....ne veshje flas eeeeee ;) :D

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 01-12-2011, 10:09:41

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 01-12-2011, 10:13:14 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 01-12-2011, 10:16:45
 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 01-12-2011, 10:28:18
Me pelqen stili yt. Pervec ketyre cizmeve ketu ne fund. Shume mashkullore per nje femer dhe taka te uleta shume po ashtu.

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 01-12-2011, 10:51:32
Me pelqen stili yt. Pervec ketyre cizmeve ketu ne fund. Shume mashkullore per nje femer dhe taka te uleta shume po ashtu.

thnx..... ne fakt pikerisht kete tip çizme perdor me shpesh , por gjithmone nese vesh te shkurtra , sikurse dhe tek foto me lart  :)

 • Postime: 417
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 01-12-2011, 18:03:22
Sa foto te bukura ke gjetur me  :D

 • Postime: 12369
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 01-12-2011, 18:08:28

 • Postime: 417
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 01-12-2011, 18:11:09
Ec ti shej :D zgjidh ca foto me Të bukura se tatu  :P

 • Postime: 12369
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 01-12-2011, 18:12:04
jo do vendos fotot e mija ... kur te jem tape sigurisht LOL

 • Postime: 417
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 01-12-2011, 18:14:54
 :D
Aty ishte edhe ideja ime  :P
Vini foto te juajat  :D në bejme vlersimet :P

 • Postime: 12369
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 01-12-2011, 18:16:17
ti i pari une mbas teje :D

 • Postime: 1509
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 01-12-2011, 18:19:50
:D
Aty ishte edhe ideja ime  :P
Vini foto te juajat   në bejme vlersimet :P

s'ka lidhje me fotot personale , por thjesht me stilin e veshjes ne jeten e perditshme ;)

gjithesesi shoh qe te paskan perlqyer FOTOT ;)

 • Postime: 417
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 01-12-2011, 18:20:19
Ladies first  :P

 • Postime: 417
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 01-12-2011, 18:22:59
s'ka lidhje me fotot personale , por thjesht me stilin e veshjes ne jeten e perditshme ;)

gjithesesi shoh qe te paskan perlqyer FOTOT
Edhe un per stilin e veshjes po flisja  :D
Rrobat në ju ;) Jo në fotomodelet neper internet :P

 • Postime: 12369
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 01-12-2011, 18:23:17
me mire po ta le surprize stilin tim :D

Temat e fundit