×

My Style..............

My Style..............

· 137 · 5554

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
ne: 01-12-2011, 09:25:09
Stili juaj i veshjes ne jeten e perditshme apo qofte dhe ne momente te veçanta  i shprehur me foto :)
« Editimi i fundit: 01-12-2011, 18:33:22 nga ShEJ »

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#1 ne: 01-12-2011, 09:26:48

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#2 ne: 01-12-2011, 09:28:26

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#3 ne: 01-12-2011, 09:30:55


 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#4 ne: 01-12-2011, 09:35:02

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#5 ne: 01-12-2011, 09:37:25


 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#6 ne: 01-12-2011, 09:40:21


 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#7 ne: 01-12-2011, 09:40:52


 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#8 ne: 01-12-2011, 09:48:46
Bukur bukur po dukesh qe je e KUQE  :D hahaha bej shaka, paske shume shije te vecanta........

P.s: Po Shallin nuk e perdorke fare, se nuk figuronte me asnje nga ato foto, apo ke hall se te mbyt ndonjeri LOL LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#9 ne: 01-12-2011, 09:59:58
Bukur bukur po dukesh qe je e KUQE   hahaha bej shaka, paske shume shije te vecanta........

P.s: Po Shallin nuk e perdorke fare, se nuk figuronte me asnje nga ato foto, apo ke hall se te mbyt ndonjeri LOL

 qe une jam e KUQE  eshte e shprehur ne forum nga ana ime , por ti si e kuptove valle???  hmmmmm: thua thjesht nga stili im ?? hmmmm:  :D

gjithesesi o Berni une mezi po pres te shoh stilin tend....ne veshje flas eeeeee ;) :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#10 ne: 01-12-2011, 10:09:41

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#11 ne: 01-12-2011, 10:13:14 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#12 ne: 01-12-2011, 10:16:45
 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#13 ne: 01-12-2011, 10:28:18
Me pelqen stili yt. Pervec ketyre cizmeve ketu ne fund. Shume mashkullore per nje femer dhe taka te uleta shume po ashtu.

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#14 ne: 01-12-2011, 10:51:32
Me pelqen stili yt. Pervec ketyre cizmeve ketu ne fund. Shume mashkullore per nje femer dhe taka te uleta shume po ashtu.

thnx..... ne fakt pikerisht kete tip çizme perdor me shpesh , por gjithmone nese vesh te shkurtra , sikurse dhe tek foto me lart  :)

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#15 ne: 01-12-2011, 18:03:22
Sa foto te bukura ke gjetur me  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#16 ne: 01-12-2011, 18:08:28

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#17 ne: 01-12-2011, 18:11:09
Ec ti shej :D zgjidh ca foto me Të bukura se tatu  :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#18 ne: 01-12-2011, 18:12:04
jo do vendos fotot e mija ... kur te jem tape sigurisht LOL

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#19 ne: 01-12-2011, 18:14:54
 :D
Aty ishte edhe ideja ime  :P
Vini foto te juajat  :D në bejme vlersimet :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#20 ne: 01-12-2011, 18:16:17
ti i pari une mbas teje :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#21 ne: 01-12-2011, 18:19:50
:D
Aty ishte edhe ideja ime  :P
Vini foto te juajat   në bejme vlersimet :P

s'ka lidhje me fotot personale , por thjesht me stilin e veshjes ne jeten e perditshme ;)

gjithesesi shoh qe te paskan perlqyer FOTOT ;)

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#22 ne: 01-12-2011, 18:20:19
Ladies first  :P

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#23 ne: 01-12-2011, 18:22:59
s'ka lidhje me fotot personale , por thjesht me stilin e veshjes ne jeten e perditshme ;)

gjithesesi shoh qe te paskan perlqyer FOTOT
Edhe un per stilin e veshjes po flisja  :D
Rrobat në ju ;) Jo në fotomodelet neper internet :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#24 ne: 01-12-2011, 18:23:17
me mire po ta le surprize stilin tim :D
 

Mode per meshkuj - Men with Style

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 18-02-2020, 10:59:31
nga erlehta
“Gangnam Style” zbret në Tiranë

Nisur nga ßåßy ღRubrika Muzika

Postimi i fundit 16-05-2013, 18:45:51
nga ßåßy ღ
Prishtina Street Style

Nisur nga DoraRubrika E Bukura

Postimi i fundit 26-07-2012, 08:53:37
nga ßåßy ღ
Driving, Albanian Style

Nisur nga Albania NewsRubrika Albania Today

Postimi i fundit 27-03-2011, 08:50:05
nga Albania News
Albania Gets Its Own 'Chuck Norris' Style Internet Hero

Nisur nga Albania NewsRubrika Albania Today

Postimi i fundit 07-03-2011, 16:50:03
nga Albania News