×

My Style..............

My Style..............

· 137 · 5543

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#125 ne: 11-04-2012, 21:26:50

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#126 ne: 11-04-2012, 22:09:50
LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#127 ne: 05-05-2012, 21:21:29

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#128 ne: 05-05-2012, 21:34:02
O goca me thoni a ju pelqejne keto kepucet se i dua per vete por spo ma mban ti blej  :D (se ndryshe i blej me carte bankare nga interneti qe tani)  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#129 ne: 05-05-2012, 21:35:14
Enderr te them te drejten mua nuk me duken kush e di se cfare  hmmmmm:

Gustoja ime eee  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#130 ne: 05-05-2012, 21:36:59
 :D

Po eh mi, se vdiqa per nje pale te kuqe se rrobat i kam katran te zeza dhe canten e kuqe... :D kam dy ore qe po kerkoj.. :(   :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#131 ne: 05-05-2012, 21:39:22
Po une jam shume praktike, i doja ne fakt me kete lloj take por spo gjej ekzakt ashtu sic i dua une.. :(

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#132 ne: 05-05-2012, 21:43:16
Ca keshtu i doni ju?  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#133 ne: 05-05-2012, 21:44:03
Pervec atyre balerinave asgje sme pelqen aty  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#134 ne: 05-05-2012, 21:49:37
Po spo gjej ketu o flori. Skam lene dyqan pa pare. Prandaj i hyra internetit.  :P
Ato qe kam ne tru s'po i gjej dot dhe kjo me cmend.  :( • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#135 ne: 10-05-2012, 18:00:05


 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#136 ne: 01-02-2020, 21:35:18
This is my style :D
 
 

Mode per meshkuj - Men with Style

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 18-02-2020, 10:59:31
nga erlehta
“Gangnam Style” zbret në Tiranë

Nisur nga ßåßy ღRubrika Muzika

Postimi i fundit 16-05-2013, 18:45:51
nga ßåßy ღ
Prishtina Street Style

Nisur nga DoraRubrika E Bukura

Postimi i fundit 26-07-2012, 08:53:37
nga ßåßy ღ
Driving, Albanian Style

Nisur nga Albania NewsRubrika Albania Today

Postimi i fundit 27-03-2011, 08:50:05
nga Albania News
Albania Gets Its Own 'Chuck Norris' Style Internet Hero

Nisur nga Albania NewsRubrika Albania Today

Postimi i fundit 07-03-2011, 16:50:03
nga Albania News