×

My Style..............

My Style..............

· 137 · 5535

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#25 ne: 01-12-2011, 18:31:50
Edhe un per stilin e veshjes po flisja  :D
Rrobat në ju ;) Jo në fotomodelet neper internet :P


po une skam pse te tregoj ty si me rrine veshjet , thjesht stilin tim ne veshje ;) .s'jam ketu per te mbushur mendjen e askujt ;)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#26 ne: 01-12-2011, 18:33:33
Sa foto te bukura ke gjetur me  :D

po te kerkosh ....gjen :D  keshtu kam degjuar te thuhet  ;)

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#27 ne: 01-12-2011, 18:37:26

po une skam pse te tregoj ty si me rrine veshjet , thjesht stilin tim ne veshje ;) .s'jam ketu per te mbushur mendjen e askujt ;)
Dukesh  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#28 ne: 01-12-2011, 18:42:34
Dukesh  :D

ne fakt jam invisible....se di se ku dukem ;)

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#29 ne: 01-12-2011, 19:05:48
Hahaa sa po kuptohemi, mos u fut në siklet  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#30 ne: 01-12-2011, 19:28:46
Hahaa sa po kuptohemi, mos u fut në siklet  :D

e ke gabim , po kutohemi shume mire. te pakten une po te kuptoj shume mire :D. mos me thuaj qe tani dukem dhe qe jam ne siklet ;)

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#31 ne: 01-12-2011, 19:57:29
Harrove qe je invisible?  :D
Sa nqef e paske  ;) per wink e kam fjalen  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#32 ne: 01-12-2011, 21:35:29
Nje nder veshjet e mia te preferuara, me perjashtim qe cizmet nuk i kam ne qef kaq te gjata.

 • Postime: 2568
vullkani
#33 ne: 01-12-2011, 23:29:36


ja stili im ky eshte

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#34 ne: 02-12-2011, 13:41:26


ja stili im ky eshte

Pse te imagjinoja shume sportiv ty une?? hmmmmm: :)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#35 ne: 02-12-2011, 14:20:40
Pse te imagjinoja shume sportiv ty une?? hmmmmm: :)

hahhahhahahhahha , po pra dhe une.....  hmmmmm: :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#36 ne: 02-12-2011, 14:22:57
hahhahhahahhahha , po pra dhe une.....  hmmmmm: :P

 :P E sheh qe forumi na genjen :P duhet te organizojme nje" takim pas vitesh" :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#37 ne: 02-12-2011, 14:52:41
:P E sheh qe forumi na genjen :P duhet te organizojme nje" takim pas vitesh" :D

thua qe genjejne dhe fotot ne FB ???  ^o)  :D

 • Postime: 2568
vullkani
#38 ne: 02-12-2011, 20:13:00
thua qe genjejne dhe fotot ne FB ???  ^o)  :D
jo fotot ne fb nuk genjejne po pate qef ta pres ftesen me gjith qef ;)

 • Postime: 2568
vullkani
#39 ne: 02-12-2011, 20:13:49
Pse te imagjinoja shume sportiv ty une?? hmmmmm: :)
ktu jam gjate dites qe punoj mi dreamm..fundjavave me ke ndryshe sportiv

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#40 ne: 02-12-2011, 20:14:40
Liza ne boten e cudirave  :D  :P

 • Postime: 2568
vullkani
#41 ne: 02-12-2011, 20:15:36
what??????

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#42 ne: 02-12-2011, 20:56:54
jo fotot ne fb nuk genjejne po pate qef ta pres ftesen me gjith qef ;)

po te kam pare or dreq fotot ne FB :D me rrobabanjo madje madje :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#43 ne: 02-12-2011, 21:13:55
Liza ne boten e cudirave  :D  :P

LOL

 • Postime: 2568
vullkani
#44 ne: 02-12-2011, 22:46:29
po te kam pare or dreq fotot ne FB :D me rrobabanjo madje madje :D
po ske par ato te folderi me pass ti pa roba naje fare jane :P

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer
SweetAntonia
#45 ne: 02-12-2011, 23:17:38
Sa shume qenkeni kap :P
Une zakonisht brenavake te gjera fare :P

Keta fundet i kam fiksim se jane te rehatshem :)
Zakonisht xhinse dhe bluza te thjeshta,


Ose keshtu, vishem thjeshte e rehatshem :)

 • Postime: 2568
vullkani
#46 ne: 02-12-2011, 23:19:55
Sa shume qenkeni kap :P
Une zakonisht brenavake te gjera fare :P

Keta fundet i kam fiksim se jane te rehatshem :)


kshu njelloj si kjo ne foto del :D

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#47 ne: 03-12-2011, 09:31:02
Penxhere në qiell  :D bluzja po mpelqen me teper se fustani  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#48 ne: 01-02-2012, 15:15:45

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#49 ne: 02-02-2012, 18:15:31
 

Mode per meshkuj - Men with Style

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 18-02-2020, 10:59:31
nga erlehta
“Gangnam Style” zbret në Tiranë

Nisur nga ßåßy ღRubrika Muzika

Postimi i fundit 16-05-2013, 18:45:51
nga ßåßy ღ
Prishtina Street Style

Nisur nga DoraRubrika E Bukura

Postimi i fundit 26-07-2012, 08:53:37
nga ßåßy ღ
Driving, Albanian Style

Nisur nga Albania NewsRubrika Albania Today

Postimi i fundit 27-03-2011, 08:50:05
nga Albania News
Albania Gets Its Own 'Chuck Norris' Style Internet Hero

Nisur nga Albania NewsRubrika Albania Today

Postimi i fundit 07-03-2011, 16:50:03
nga Albania News