×

My Style..............

My Style..............

· 137 · 5536

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#75 ne: 07-02-2012, 18:11:35
Sidomos ajo e Jesica Alba, shume e bukur!  ;)

Edhe kjo eshte ne stilin tim!


 • Postime: 2568
vullkani
#76 ne: 07-02-2012, 21:06:06
Makinen e ke pjese te veshjes ti? :P Apo rrofte sebepi te hapemi icik. LOL


po dhe makinen e kombinoj mbas veshjes

po ky ishte stili nga e hena ne te premte  :D

 • Postime: 2568
vullkani
#77 ne: 07-02-2012, 21:07:26
Kjo eshte stil i Vulit  :D :D]
ne koke i ke rene.....po nga e paske zbuluar qe kam kte stil  hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#78 ne: 07-02-2012, 21:34:51
Je lehte i lexueshem ;) :D

 • Postime: 2568
vullkani
#79 ne: 07-02-2012, 21:38:26
lejoj ata qe dua te me lexojne  ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#80 ne: 07-02-2012, 21:44:54
Hahaha, flmqe me lejove LOL

 • Postime: 2568
vullkani
#81 ne: 07-02-2012, 21:47:11
asgje me po ahjt shfletoji faqet se ka gjera interesante brenda  :P ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#82 ne: 07-02-2012, 21:51:27
Po me pelqeu kopertina, e lexoj zakonisht...por ty te premtoj qe do ti lexoj dhe nja 2 faqe brenda :D

 • Postime: 2568
vullkani
#83 ne: 07-02-2012, 21:52:33
dhe une te premtoj qe do mbetesh e kenaqur  ;)

 • Postime: 2568
vullkani
#84 ne: 07-02-2012, 22:30:38
Kur them une qe nje mendje... Po njecke moj aman... LOL LOL LOL
pse me lexove dhe ti ndonje gje kujdes ca faqe hap moj se mos futesh tek ato me pull te kuqe se do amresh lemerine  :D

 • Postime: 2568
vullkani
#85 ne: 07-02-2012, 22:35:21
opo mos te ha ndonje gje tjeter tek ato faqe LOL  :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#86 ne: 09-02-2012, 15:35:31

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#87 ne: 09-02-2012, 15:37:08

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#88 ne: 09-02-2012, 15:37:41

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#89 ne: 09-02-2012, 15:39:05

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#90 ne: 12-02-2012, 11:12:31

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#91 ne: 12-02-2012, 11:13:38

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#92 ne: 12-02-2012, 11:14:21

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#93 ne: 12-02-2012, 11:15:00

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#94 ne: 12-02-2012, 11:15:24

 • Postime: 2568
vullkani
#95 ne: 12-02-2012, 16:55:53
sa stile paske ti em goce

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#96 ne: 15-02-2012, 21:34:16

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#97 ne: 18-02-2012, 15:46:03

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#98 ne: 18-02-2012, 15:47:11

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 18-02-2012, 15:47:56
 

Mode per meshkuj - Men with Style

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 18-02-2020, 10:59:31
nga erlehta
“Gangnam Style” zbret në Tiranë

Nisur nga ßåßy ღRubrika Muzika

Postimi i fundit 16-05-2013, 18:45:51
nga ßåßy ღ
Prishtina Street Style

Nisur nga DoraRubrika E Bukura

Postimi i fundit 26-07-2012, 08:53:37
nga ßåßy ღ
Driving, Albanian Style

Nisur nga Albania NewsRubrika Albania Today

Postimi i fundit 27-03-2011, 08:50:05
nga Albania News
Albania Gets Its Own 'Chuck Norris' Style Internet Hero

Nisur nga Albania NewsRubrika Albania Today

Postimi i fundit 07-03-2011, 16:50:03
nga Albania News