×
Hyrja
Profili

My Style..............

My Style..............

· 137 · 6346

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#125 ne: 11-04-2012, 21:26:50

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#126 ne: 11-04-2012, 22:09:50
LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 05-05-2012, 21:21:29

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#128 ne: 05-05-2012, 21:34:02
O goca me thoni a ju pelqejne keto kepucet se i dua per vete por spo ma mban ti blej  :D (se ndryshe i blej me carte bankare nga interneti qe tani)  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#129 ne: 05-05-2012, 21:35:14
Enderr te them te drejten mua nuk me duken kush e di se cfare  hmmmmm:

Gustoja ime eee  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#130 ne: 05-05-2012, 21:36:59
 :D

Po eh mi, se vdiqa per nje pale te kuqe se rrobat i kam katran te zeza dhe canten e kuqe... :D kam dy ore qe po kerkoj.. :(   :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 05-05-2012, 21:39:22
Po une jam shume praktike, i doja ne fakt me kete lloj take por spo gjej ekzakt ashtu sic i dua une.. :(

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#132 ne: 05-05-2012, 21:43:16
Ca keshtu i doni ju?  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#133 ne: 05-05-2012, 21:44:03
Pervec atyre balerinave asgje sme pelqen aty  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 05-05-2012, 21:49:37
Po spo gjej ketu o flori. Skam lene dyqan pa pare. Prandaj i hyra internetit.  :P
Ato qe kam ne tru s'po i gjej dot dhe kjo me cmend.  :(



 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#135 ne: 10-05-2012, 18:00:05


 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#136 ne: 01-02-2020, 21:35:18
This is my style :D
 

Temat e fundit