Parfumet e juaj te preferuar - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Parfumet e juaj te preferuar

Parfumet e juaj te preferuar

· 113 · 11592

 • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-10-2004, 22:31:09
 cilet parfume perferoni dhe cfar tregojne ato per ate qe i perdore....

 une per vete preferoj
   ACQUA DI GIO  ARMANI.....
   
« Editimi i fundit: 20-10-2004, 04:07:34 nga angeldeviled »

 • Postime: 1279
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-10-2004, 22:39:27
une tani sapo mora   "Beyond Paradise" nga Lauder

#2 ne: 20-10-2004, 05:39:46
Une perdor D&G dhe Kenzo, varet nga rasti!

 • Postime: 1279
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 20-10-2004, 09:53:52
Po k'to gocat e forumit tone s'perdorin parfum ??? :P

 • Postime: 221
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 20-10-2004, 11:36:12
Unë përdor Dior, Lecoste, dhe Gucci.

 • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 22-10-2004, 02:42:05
hahah sa per gocat e forumit sma merr mendja se perdorin parfum se me duken te prafumosura
« Editimi i fundit: 24-10-2004, 08:21:55 nga the_General »

 • Postime: 1287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 24-10-2004, 12:02:38
Un zakonisht dmth qe 4 vite perdori Chanel Hugo dhe tashi kam filluar me J.LO :) por patjeter duhet ta blej edhe te celin dionit qe kishte dale shum i mire mmmmmm

 • Postime: 762
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-10-2004, 12:04:52
perdorte vetem firmato parfumin e kish versace vishej dolce gabana hate pilaf e pace

 • Postime: 1287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 24-10-2004, 12:09:12
perdorte vetem firmato parfumin e kish versace vishej dolce gabana hate pilaf e pace
 E kishe me mua lal ??? me te vertet qe nuk te kuptova ma spjego icik :???

 • Postime: 331
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 24-10-2004, 18:56:22
fterrrshejvet  vetom

 • Postime: 1287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 27-10-2004, 05:13:53
SKa gje sepse ti nuk kuptohesh kurr lalush ;) :D

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 27-10-2004, 21:12:55
Parfumi im me i preferuar CASTELBAJAC hahaha parfumi me i keq qe egziston LOL
Une perdori GUERLAIN-SHALIMAR  :X  :-*

 • Postime: 1412
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-10-2004, 02:13:48
Kenzo,Acqua di Gio dhe Bvlgari. ;)

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 29-10-2004, 06:10:50
Parfumet e preferuar per mua edhe qe i perdor jane :
1- Dior
2-So...kiss me
3-Fire & ice
4-Desirable
edhe bleu marine pour elle ( de Pierre Cardin ) qe e kam pike te dobet

 • Postime: 42
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 31-10-2004, 01:13:33
per mua parfumi qe preferoi esht "EMPORIO ARMANI" sepse ka erew me te mir se ACUA DI GIO qe preferon ti :lalala

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 02-11-2004, 18:13:55
une perdor aqua di gio,lacosta,eccho davidoff

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#16 ne: 03-11-2004, 03:23:42
Une perdori Brunno Banani dhe Hugo Boss dhe i prej kate te haxhillekut te me bijn uje te trandafilave :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#17 ne: 03-11-2004, 03:23:50
Une perdori Brunno Banani dhe Hugo Boss dhe i prej kate te haxhillekut te me bijn uje te trandafilave :D

 • Postime: 1666
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 17-11-2004, 13:02:09
une vdes per DOLCE GABBANA


[attachment[/attachment]

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 02-12-2004, 00:16:30
Une perdor  isey miyake dhe  preferoj parfumet elehta ,jo sikur disa te bejne te kthesh.

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 02-12-2004, 03:13:31
mua me bleu vllai parfume te elizabeth taylor per krishtlindjet e vitit kaluar dhe kishin ere shume shume te mire, elizabeth taylor eshte parfumi qe me pelqen  :lule :lule

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 10-12-2004, 21:00:23
Une perdor  isey miyake dhe  preferoj parfumet elehta ,jo sikur disa te bejne te kthesh.

ky qe sapo permende parfumi im me i preferuar e megjithate per kete dimer  pervec isey miyake dola dhe mora  N5 CHANEL....dhe AMARIGE nga GIVENCHY :)

 • Postime: 2494
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 17-12-2004, 01:53:31
parfumi im i preferuar eshte ,SONIA RYKIEL ROSE dhe ROBERTO CAVALLI ..

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 23-12-2004, 03:10:56
Joop kishte nxjerre nje parfum mjaft te kendshem dhe teper seksi ne arome per djem me pelqeu...

 • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 23-12-2004, 08:13:55
lisa ma ben dhurate po jo Joop dua kete une...

[attachment[/attachment]

Temat e fundit