×

Parfumet e juaj te preferuar

Parfumet e juaj te preferuar

· 113 · 10626

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#100 ne: 17-12-2008, 18:38:14
Akoma nuk jam larguar nga parfumet verore: ETERNITY nga Calvin Klein dhe ULTRAVIOLET (Colours of sommer)nga paco rabanne, te cilet i perdor dites gjate kohes se punes. Kane arome te lehte dhe nuk iritojne pacientet.
Ndersa per mbremje perdor: Red DELICIOUS nga DKNY dhe OPIUM Orchidée de Chine nga YvesSaintLaurent.Ka nje arome senzuale dhe te ngrohte, pikerisht per dimer.

 • Postime: 1533
Karatisti
#101 ne: 19-12-2008, 16:58:48
D&G Light Blue

 • Postime: 4261
Charlie
#102 ne: 19-12-2008, 17:02:19
Boss :D
Emira
#103 ne: 19-12-2008, 23:20:03
Pretty flower-i panjohur, por me pelqen dhe shkon shume.....mhhhhhhhh hhhhhhhh

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#104 ne: 06-02-2009, 11:53:26
Per mom......Sexy Darling by Kylie Minogue...

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#105 ne: 22-03-2009, 16:37:38
per momentin parfumin Burburry - The Beat 

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#106 ne: 22-03-2009, 17:53:33
per momentin parfumin Burburry - The Beat 

kte ma sollen per 8 Marsin.. :) :)..sh.i mire vertet.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#107 ne: 22-03-2009, 17:55:51
kte ma sollen per 8 Marsin.. :) :)..sh.i mire vertet.

eshte shume i vecante  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#108 ne: 22-03-2009, 17:59:34
eshte shume i vecante  :)

dhe ate dite qe po benim ca foto..im bir me thote kur po rregulloheshim para cameres.."mum..put some of ur parfume..it was nice"..LOL LOL

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull
deisanti
#109 ne: 22-03-2009, 18:08:37
Caldion per meshkuj

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#110 ne: 14-08-2009, 10:26:41
Ne fillim kam perdorur "Glow" nga JLo....

....pastaj, sic e thote dhe emri i parfumit, u dashurova me "Love at first glow", po nga JLo:
« Editimi i fundit: 11-02-2020, 20:09:36 nga M A X »

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#111 ne: 11-02-2020, 17:06:56
Akoma nuk jam larguar nga parfumet verore: ETERNITY nga Calvin Klein dhe ULTRAVIOLET (Colours of sommer)nga paco rabanne, te cilet i perdor dites gjate kohes se punes. Kane arome te lehte dhe nuk iritojne pacientet.
Ndersa per mbremje perdor: Red DELICIOUS nga DKNY dhe OPIUM Orchidée de Chine nga YvesSaintLaurent.Ka nje arome senzuale dhe te ngrohte, pikerisht per dimer.


Nga do jam larguar, disa i përdor shumë rrallë....😁


Të momentit 😬
 

« Editimi i fundit: 11-02-2020, 20:09:55 nga M A X »

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#112 ne: 12-02-2020, 12:21:44
Une jam alergjike ndaj aromave dhe per ate arsye dhe  nuk i perdore.
 

Parfumet, pjesë e padukshme në trupin tonë

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 09-07-2011, 08:15:47
nga ßåßy ღ
Dhjetë parfumet më të mirë në botë

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 12-09-2010, 22:42:23
nga endrrimtare
Gjithcka mbi parfumet !!!!

Nisur nga ShejRubrika E Bukura

Postimi i fundit 13-10-2019, 18:56:53
nga M A X
Parfumet, kthimi i aromave te luleve!

Nisur nga EnglishbeeRubrika E Bukura

Postimi i fundit 11-10-2007, 18:34:12
nga Englishbee