×

Parfumet e juaj te preferuar

Parfumet e juaj te preferuar

· 113 · 10608

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#25 ne: 23-12-2004, 20:30:40
C'ke mo ti ne vend..fjale eshte ajo..me le adresen e ke aty per 6 dite ;)

 • Postime: 274
tom
#26 ne: 24-12-2004, 02:15:52
JOHN VARVATOS...kush do nga ju gocat ti boni no i dhurate qe ja vle te dashurit ,i blini ket parfumin....keni per tpas sukses....ne fillim duket icik i forte por pas disa minutash ka nje arome persmari...

gezuar festat ne ja kalofshi persmari pini ne boni qejf..q!ni robt

« Editimi i fundit: 24-12-2004, 02:17:21 nga tom »

 • Postime: 160
cloud
#27 ne: 05-01-2005, 04:39:32
  Charlie Red   ,   Beyond Paradise
SuB_ZeRo
#28 ne: 13-01-2005, 02:27:41
hugo boss is the best  :love:

 • Postime: 462
 • Gjinia: Femer
jersey_gurl
#29 ne: 04-02-2005, 23:16:21
Jadore....(Christion Dior)


Be Delicious....(DKNY)


Miracle/Miracle So Magic! (Lancome)Light Blue (Dolce & Gabbana)


BLV (Bvlgari)


Amor Amor (cacharel)


ohhhhhhhh lista eshte shume me e gjate sepse punoj ne dyqan parfumesh por po pertoj te listoj qe te gjithe....

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull
Dj Pleshti
#30 ne: 05-02-2005, 15:33:08
un perdor Miracle te Lancome:

[attachment[/attachment]

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#31 ne: 05-02-2005, 15:44:15
prej itu po ja nij eren!
Mua me pelqen:
Be Delicious i DKNY

 • Postime: 462
 • Gjinia: Femer
jersey_gurl
#32 ne: 06-02-2005, 03:18:55
prej itu po ja nij eren!
Mua me pelqen:
Be Delicious i DKNY

sa te njejta i paskemi shijet mi dreq,,,,LOL....
ai eshte me te vertete shume i mire....
DELICIOUUUUUUUUSSSS SSSSSS

 • Postime: 203
 • Gjinia: Mashkull
Mr^AMD
#33 ne: 06-02-2005, 16:12:22
Ralph Lauren


romance silver men

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#34 ne: 06-02-2005, 19:09:14
Vdes vdes vdesssss per parfume!!!! :X Keto ketu jan ato te perdicmet e me te preferuarat e mija....qe shume e veshtire te zidhej TOP 5 me me te preferuarat...loool .
my princess dua ate te tretin te hedhe me 14 shkurt.. :perqafim

ai me pelqen me shum.. ;)

 • Postime: 462
 • Gjinia: Femer
jersey_gurl
#35 ne: 07-02-2005, 11:55:59
ti staliono provo Boss In Motion By Hugo Boss.  ;)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#36 ne: 07-02-2005, 11:58:19
oh thanks  :puth por c'ne se ditelindjen e kam ne gusht..mos u hargjo plzzzzzzzzzzzzzz :)

 • Postime: 462
 • Gjinia: Femer
jersey_gurl
#37 ne: 08-02-2005, 00:08:47
jo mo jo mos ki merak se nuk me la truni mua te te blej makine jo...
....je parfum vetem...eshte nje lloj si me te dhon nje kafe.... :D

 • Postime: 19
Bjork
#38 ne: 27-02-2005, 10:03:06
Channel (Coco Channel dhe Chance) dhe Bvlgari. Vjet kam pas perdorur D&G, Blue Light, edhe ai nuk eshte i keq por qe kur fillova te perdor Channel them se kam gjetur parfumin tim te preferuar.  

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#39 ne: 23-03-2005, 12:57:13
 :-\hmmmm me then te drejten mua me pelqen era e trupit fill pas dushit ....nice fresh meet... :P :P

Per vete perdor Gucci Envy,JLO,miracle,Roccobarocco,and ky i Britney Spears...nice one ..kurse debulesa ime eshte Dolce Vita  arom e trendafilit....qe esht dhe lulja ime me e preferuar... <)> :pafshim

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#40 ne: 10-06-2005, 13:44:49
 E adhuroj shum parfumin CHANEL

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#41 ne: 13-06-2005, 12:24:32
Un jam e cmendur mbas parfumeve dhe i ndroj shpesh, pa i mbaruar mire.
Per momentin po perdor Hugo Boss intense shimmer, eshte i mrekullueshem

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#42 ne: 16-06-2005, 10:50:48
Parfumi  "Amore Amore" eshte era me e mire qe kam degjuar ndonjhere.. :)
dhe eshte parfumi im i preferuar...

 • Postime: 2028
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#43 ne: 16-06-2005, 10:53:26
Just Cavalli nga roberto cavalli eshte nje parfut tjeter i lezetshem. dhe black code nga armani.

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#44 ne: 17-06-2005, 00:29:15
parfumi i prefruar? ^o) sigurisht qe SENSI prej Armanit

[attachment[/attachment]

 • Postime: 178
 • Gjinia: Mashkull
TajroncMeShonC
#45 ne: 20-06-2005, 18:20:19
hmm...prit iher .. Dolce & Gabbana osht gjithmon nr1  masanej armani mania so keq...bvlgari po ashtu.. C.K  Eternity not bad ka plot po pak a shum kto me pelqejn...oh po edhe Burberry. :D

 • Postime: 847
 • Gjinia: Mashkull
miki
#46 ne: 20-06-2005, 19:03:45
Kenzo (nga më të mirët,në mos më i miri)... ;)

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#47 ne: 22-06-2005, 11:23:41
Reality.
Passion.
Pink Musk.
Light Blue by Dolce & Gabbana.
Allure.

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer
..::xhan xhan::..
#48 ne: 26-06-2005, 21:14:12
dreq jam per parfume, i dua shumeeeeeeeeee e kam shume.

nuk kan mbaruar ala edhe une shkoj e blej tjetrin  :P

por parfumin qe kan tani ne kete cast eshte i njejti si linavl SENSI---GIORGIO ARMANI

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#49 ne: 27-06-2005, 15:34:24
une si fukara... blej ne pazar  ><  :(  (?) aso te lira
 

Parfumet, pjesë e padukshme në trupin tonë

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 09-07-2011, 08:15:47
nga ßåßy ღ
Dhjetë parfumet më të mirë në botë

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 12-09-2010, 22:42:23
nga endrrimtare
Gjithcka mbi parfumet !!!!

Nisur nga ShejRubrika E Bukura

Postimi i fundit 13-10-2019, 18:56:53
nga M A X
Parfumet, kthimi i aromave te luleve!

Nisur nga EnglishbeeRubrika E Bukura

Postimi i fundit 11-10-2007, 18:34:12
nga Englishbee