×

Parfumet e juaj te preferuar

Parfumet e juaj te preferuar

· 113 · 10607

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer
..::xhan xhan::..
#50 ne: 27-06-2005, 16:29:15
LOL hahahah he cme shkrive

IBRAIM e ke me mire ti se neve sepse ti se prish paren. Ne gocat e prishim shume  :-[ sa me parfume, rroba, kepuc e canta hahaha lol jan shume :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#51 ne: 27-06-2005, 18:52:03
 ^o) lol, ka edhe me shume te tjera por s'i ke permendur ti xhani.  :P

 • Postime: 370
 • Gjinia: Femer
Isra
#52 ne: 28-06-2005, 08:49:07
mua me pelqen "Poem"

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#53 ne: 28-06-2005, 10:38:07
xhan-xhan shkruajti

hahahah he cme shkrive

IBRAIM e ke me mire ti se neve sepse ti se prish paren. Ne gocat e prishim shume   sa me parfume, rroba, kepuc e canta hahaha lol jan shume


xhan-xhan - ndoshta po ta kisha paren edhe une do e prishja ama nuk ekam... cka te prishe >< vetem murin me koke asgje tjeter...
keshtu qe andaj edhe blej parfume, rrobe, apo gjithcka tjeter prej te lirave se te shtrenjtat me bejne dem per trupin :(

respekt
mishel
#54 ne: 28-06-2005, 10:52:21
Contradiction.....C ALVIN CLAIN
Lacoste....
Miracle..Lancom

 • Postime: 19
 • Gjinia: Mashkull
Gregy
#55 ne: 30-06-2005, 16:46:18
Issey Miyake - L'eau D'Issey Homme    ;) ;) ;)

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#56 ne: 02-07-2005, 04:27:47
NINO CHERRUTTI 1888
megjithese ka filluar te me pelqeje edhe parfumi i Britney Spears, pavaresisht se ate e urrej.  :@

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#57 ne: 27-08-2005, 16:16:01
Parfum shume i mire eshte edhe gucci rush 2

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#58 ne: 05-10-2005, 23:50:44
kete vere my new obsession was Miracle.
c'ti besh qe po erdhi vjeshta shpejt..... :P

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#59 ne: 06-10-2005, 00:01:51
kete vere my new obsession was Miracle.
c'ti besh qe po erdhi vjeshta shpejt..... :P

HAHA sorry, iku vera erdhi vjesha.
Po ti fute ne sirtar edhe mbaje per vitin tjeter.
Ne qoftese nuk ke vend ne shpin tende sille ne shpin time.  :P  

Bye ylli  :-*

 • Postime: 445
 • Gjinia: Femer
tweet
#60 ne: 06-10-2005, 02:52:47
Une preferoj ANGEL nga THIERRY MUGLER. E kam provuar edhe Celine Dion Note eshte shume i kendshem.

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#61 ne: 06-10-2005, 21:21:50
Lina, mos u mpref kot, se e kam shpin me te madhe une...

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#62 ne: 06-10-2005, 22:57:53
Lina, mos u mpref kot, se e kam shpin me te madhe une...

HAHAHA ke te drejte.  :P  ;) :-*

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#63 ne: 15-11-2005, 22:31:49


Edhe per cunat ky...

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#64 ne: 16-11-2005, 13:25:52
Parfumet qe me pelqejn shume dhe qe aktualisht po i perdor jane: • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#65 ne: 16-11-2005, 17:58:12
Sorry e di qe lista eshte i cik e gjate...po i kam heq ca per ta shkurtuar.... :P

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#66 ne: 16-11-2005, 18:00:49
Ina do hapim ndonje dyqan parfumesh ne :D, e di pse them une keshtu? qe kur te jem me goca te tjera, ti te mos arrish te me kuptosh nga parfumi qe do kem eren e asaj tjetres, se elbet'he dyqan parfumesh.

 • Postime: 406
 • Gjinia: Femer
iNa :)
#67 ne: 16-11-2005, 18:05:23
Bo bo bo ca Don Zhuani qe je...po ku te shkon mendja per kto gjera mer aman......te hapim dyqan parfumesh ne...thote ...qe ti mos te kuptosh kur te me vi ere goce tjeter....Bo bo bo c'punohet...keq keq

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#68 ne: 16-11-2005, 18:16:32
Tribbiani... ai parfumi i pare i yti... Yummy... :D
Urime per zgjedhjen ;)

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#69 ne: 16-11-2005, 18:42:05
Tribbiani... ai parfumi i pare i yti... Yummy... :D
Urime per zgjedhjen ;)

E di e di, e kam fiksim ate te parin, Armani mania, ate perdor shpesh :) dhe ai ka qene me i shtrenjti nga te tre qe kam blere

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull
Dj Pleshti
#70 ne: 16-11-2005, 18:49:55
 ;)                      

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#71 ne: 16-11-2005, 18:55:26
Edhe ti zgjedhje te mire paske :)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#72 ne: 16-11-2005, 19:16:37
Per moment perdor keto dy parfume
Ultraviolet - paco rabanne dhe DKNY woman.

 • Postime: 5949
SmiLey
#73 ne: 17-11-2005, 08:26:12
Faktikisht une kam shume parfume :-[… kjo dhe nga fakti qe njerezit e dine qe i kam qejf e keshtu sa here kam ndonje sebep gjithmone me dhurojne ashtu :D

Ato qe kam per momentin jane:

Armani Mania – nga Giorgio Armani
Romance – nga Ralph Lauren
Feminine – nga Cindy Crawford
Touch of Pink – nga Lacoste
Intuition – nga Estee'Lauder
Woman – Hugo Boss

Ato qe pelqej me shume jane 4 te parat :-[
Figurat perkatese s'kam kohe t'i vendos tani se jam ne pune,,, por here tjeter do mundohem t'i vej ;-)

 • Postime: 5949
SmiLey
#74 ne: 17-11-2005, 08:30:40
I'm impressed me disa nga meshkujt ketu ... paska shije te holle Morracaku me Tribbianin :P
Si ajo Armani Black Code nga Giorgio Armani e ka dhe vellai im... dhe une e pelqej shume. :)
Gjithashtu, te tjera parfume qe me pelqejne per meshkuj jane ato te Ralph Lauren :-[
 

Parfumet, pjesë e padukshme në trupin tonë

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 09-07-2011, 08:15:47
nga ßåßy ღ
Dhjetë parfumet më të mirë në botë

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 12-09-2010, 22:42:23
nga endrrimtare
Gjithcka mbi parfumet !!!!

Nisur nga ShejRubrika E Bukura

Postimi i fundit 13-10-2019, 18:56:53
nga M A X
Parfumet, kthimi i aromave te luleve!

Nisur nga EnglishbeeRubrika E Bukura

Postimi i fundit 11-10-2007, 18:34:12
nga Englishbee