×

Parfumet e juaj te preferuar

Parfumet e juaj te preferuar

· 113 · 10599

 • Postime: 5949
SmiLey
#75 ne: 09-12-2005, 15:18:26
Kam provuar sot parfumin Lovely by Sarah Jessica Parker me pelqeu shume :-[
Shume arome e mire per dimer :X :-[


 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#76 ne: 17-12-2005, 00:42:53

Si ajo Armani Black Code nga Giorgio Armani e ka dhe vellai im... dhe unë e pëlqej shumë. :)


Ma jep i xhiro vellain LOL

Mu me ka kap i neps per shopping... e per perfume shopping also :D Ai "Be Delicious" i DKNY sikur ma lu synin(hunden) neper revista...

 • Postime: 6
 • Gjinia: Femer
mushi
#77 ne: 01-05-2006, 05:34:10
uaaaaaa!
Si ka mundesi dikush ta perdor ate parfemin e haxhillekut !??
Ka erë shum te keqe !
Po ta perdoret shoku im ate kurr nuk do ju kisha ofruar ;)

 • Postime: 22
e panjohura
#78 ne: 01-05-2006, 12:12:56
dolce gabana.... armani

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#79 ne: 03-05-2006, 14:10:32
parfumet qe perdori jane bee you,ice etj....
por me se shumti me pelqen ice ka nje ere fantastike

 • Postime: 63
Leutrim
#80 ne: 13-05-2006, 12:33:18
Perdori parfum qe e prodhon Arabia Saudite "DALAL" shuuum er te kendeshme.

 • Postime: 12234
Lefter
#81 ne: 15-05-2006, 20:29:00
Tash per momentin i perdori vetem dy Joop dhe Escape(Kalvin Klein),nuk ka lan njeri  si femrat si mashkujt se cafre ere eshte me te vertet e ka efektin e cekanit... :P

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#82 ne: 16-05-2006, 11:39:04
Une kam nja tre parfume:
1)Acqua di gio (Giorgio Armani)
2)Black King
3)Bulvgari
Po kete te fundit perdor me teper.

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer
MUZA
#83 ne: 25-06-2006, 15:00:43
1-DIOR  ADDICT i Christian Dior(eshte pak i shtrenjte por ja vlen se ka nje arome dehese...)

2-CINEMA  i Yves Saint Laurent.
mishel
#84 ne: 26-06-2006, 11:43:33
Curve nga "Liz Clairborne"
mishel
#85 ne: 26-06-2006, 11:46:01
1-DIOR  ADDICT i Christian Dior(është pak i shtrenjte por ja vlen se ka një arome dehese...)

Eshte me te vertet i mrekullueshem.....i papame  :D


 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#86 ne: 26-06-2006, 12:30:21
J'adore -Christian Dior

 • Postime: 822
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#87 ne: 27-06-2006, 11:03:56
KC(KALVIN CLINE)- :engjell:
Diamonds (elizabeth taylor)- :D

 • Postime: 822
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#88 ne: 27-06-2006, 11:06:20
Po k'to gocat e forumit tonë s'përdorin parfum ??? :P

lol ke te drejte,jemi parfuma vete,s'kemi pse te perdorim parfum lol

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#89 ne: 01-07-2006, 03:17:00
Geir
Green Irish Tweed nga Creed  :urra:
Armani Mania
Drakkar
Musc Ravageur

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#90 ne: 06-07-2008, 14:27:21
per momentin jam duke perdorur keto te dyja


chanel--CHANCE (me pelqen shume)

la coste--touch of spring ( shum arom e embel & sexy) love it
Capkenja
#91 ne: 09-07-2008, 09:58:35
Une jam alergjike fatkeqesisht ndaj parfumeve mgjs nuk mundoje

nga Dolce Gabanna "One"

Cavin Klein

keto kam per momentin

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#92 ne: 09-07-2008, 13:56:21
vetem 2 parfume kam perdorur dhe perdor: cool water i Daffidof dhe BLV i Bulgari...

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#93 ne: 10-07-2008, 14:25:38
Edhe une dy perdori per momentin,,,

Channel - Chance (the best ever)

Dhe Channelle(eshte nje top modele),,,tani ka nje qe e ka emrin Shhhhhh,,,,,shume shume i mire,,,,edhe ky,,,

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#94 ne: 16-07-2008, 16:01:42
Dolce Gabanna, Lacoste Pour Femme, Bruno Banani, Cristina Aguilera ( me kane dhuruar kete te fundit)
 

 • Postime: 91
 • Gjinia: Femer
Dallga
#95 ne: 19-07-2008, 15:56:24
Voile de Jasmin - Bvlgari (parfumi qe perdor, ka nje arome fantastike qe mund ta futesh ne cdo kategori. - joshes, i sofistikuar, konfident, etj etj)
Rose Essentielle - Bvlgari (kete parfum zakonisht e ve kur kam ndonje dasem - eshte i mire edhe me pelqen, por vetem me doza te pakta, kshuqe e ve vetem me raste te rralla.
Princess - Vera Wang (arome e lehte, e embel, te ben te ndjehesh vertete si princeshe. Ka raste qe kur cohem ne mengjes them do te me eci dita me mire po te ve kte parfum)

 • Postime: 4261
Charlie
#96 ne: 20-07-2008, 00:37:30
Boss
mishel
#97 ne: 20-07-2008, 00:43:45
SWISS ARMY. shume i lehte dhe kendshem. por asgje nuk nderroj me Armani.Code

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#98 ne: 22-07-2008, 17:47:15
Kam blere një dje D&G..qe shume po me pelqen..
« Editimi i fundit: 24-07-2008, 00:55:24 nga Trendafili »

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 16-12-2008, 22:06:39
Tani per tani..

..Euphoria nga E&A...arome trendafili qe nuk heqet derisa te besh dush.. :) :) :D
 

Parfumet, pjesë e padukshme në trupin tonë

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 09-07-2011, 08:15:47
nga ßåßy ღ
Dhjetë parfumet më të mirë në botë

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 12-09-2010, 22:42:23
nga endrrimtare
Gjithcka mbi parfumet !!!!

Nisur nga ShejRubrika E Bukura

Postimi i fundit 13-10-2019, 18:56:53
nga M A X
Parfumet, kthimi i aromave te luleve!

Nisur nga EnglishbeeRubrika E Bukura

Postimi i fundit 11-10-2007, 18:34:12
nga Englishbee