×
Hyrja
Profili

Parfumet e juaj te preferuar

Parfumet e juaj te preferuar

· 113 · 11068

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-10-2004, 22:31:09
 cilet parfume perferoni dhe cfar tregojne ato per ate qe i perdore....

 une per vete preferoj
   ACQUA DI GIO  ARMANI.....
   
« Editimi i fundit: 20-10-2004, 04:07:34 nga angeldeviled »

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-10-2004, 22:39:27
une tani sapo mora   "Beyond Paradise" nga Lauder

#2 ne: 20-10-2004, 05:39:46
Une perdor D&G dhe Kenzo, varet nga rasti!

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 20-10-2004, 09:53:52
Po k'to gocat e forumit tone s'perdorin parfum ??? :P

 • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 20-10-2004, 11:36:12
Unë përdor Dior, Lecoste, dhe Gucci.

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 22-10-2004, 02:42:05
hahah sa per gocat e forumit sma merr mendja se perdorin parfum se me duken te prafumosura
« Editimi i fundit: 24-10-2004, 08:21:55 nga the_General »

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 24-10-2004, 12:02:38
Un zakonisht dmth qe 4 vite perdori Chanel Hugo dhe tashi kam filluar me J.LO :) por patjeter duhet ta blej edhe te celin dionit qe kishte dale shum i mire mmmmmm

 • Postime: 762
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-10-2004, 12:04:52
perdorte vetem firmato parfumin e kish versace vishej dolce gabana hate pilaf e pace

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 24-10-2004, 12:09:12
perdorte vetem firmato parfumin e kish versace vishej dolce gabana hate pilaf e pace
 E kishe me mua lal ??? me te vertet qe nuk te kuptova ma spjego icik :???

 • Postime: 331

#9 ne: 24-10-2004, 18:56:22
fterrrshejvet  vetom

 • Postime: 1288
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 27-10-2004, 05:13:53
SKa gje sepse ti nuk kuptohesh kurr lalush ;) :D

 • Postime: 1621
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 27-10-2004, 21:12:55
Parfumi im me i preferuar CASTELBAJAC hahaha parfumi me i keq qe egziston LOL
Une perdori GUERLAIN-SHALIMAR  :X  :-*

 • Postime: 1412
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 28-10-2004, 02:13:48
Kenzo,Acqua di Gio dhe Bvlgari. ;)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 29-10-2004, 06:10:50
Parfumet e preferuar per mua edhe qe i perdor jane :
1- Dior
2-So...kiss me
3-Fire & ice
4-Desirable
edhe bleu marine pour elle ( de Pierre Cardin ) qe e kam pike te dobet

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 31-10-2004, 01:13:33
per mua parfumi qe preferoi esht "EMPORIO ARMANI" sepse ka erew me te mir se ACUA DI GIO qe preferon ti :lalala

 • Postime: 2028
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 02-11-2004, 18:13:55
une perdor aqua di gio,lacosta,eccho davidoff

 • Postime: 12234

#16 ne: 03-11-2004, 03:23:42
Une perdori Brunno Banani dhe Hugo Boss dhe i prej kate te haxhillekut te me bijn uje te trandafilave :D

 • Postime: 12234

#17 ne: 03-11-2004, 03:23:50
Une perdori Brunno Banani dhe Hugo Boss dhe i prej kate te haxhillekut te me bijn uje te trandafilave :D

 • Postime: 1666
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 17-11-2004, 13:02:09
une vdes per DOLCE GABBANA


[attachment[/attachment]

 • Postime: 6

#19 ne: 02-12-2004, 00:16:30
Une perdor  isey miyake dhe  preferoj parfumet elehta ,jo sikur disa te bejne te kthesh.

 • Postime: 822
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 02-12-2004, 03:13:31
mua me bleu vllai parfume te elizabeth taylor per krishtlindjet e vitit kaluar dhe kishin ere shume shume te mire, elizabeth taylor eshte parfumi qe me pelqen  :lule :lule

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 10-12-2004, 21:00:23
Une perdor  isey miyake dhe  preferoj parfumet elehta ,jo sikur disa te bejne te kthesh.

ky qe sapo permende parfumi im me i preferuar e megjithate per kete dimer  pervec isey miyake dola dhe mora  N5 CHANEL....dhe AMARIGE nga GIVENCHY :)

 • Postime: 2494
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 17-12-2004, 01:53:31
parfumi im i preferuar eshte ,SONIA RYKIEL ROSE dhe ROBERTO CAVALLI ..

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 23-12-2004, 03:10:56
Joop kishte nxjerre nje parfum mjaft te kendshem dhe teper seksi ne arome per djem me pelqeu...

 • Postime: 278
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 23-12-2004, 08:13:55
lisa ma ben dhurate po jo Joop dua kete une...

[attachment[/attachment]

Temat e fundit