Parfumet e juaj te preferuar - 5 - E Bukura

×
Hyrja
Profili

Parfumet e juaj te preferuar

Parfumet e juaj te preferuar

· 113 · 11092

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#100 ne: 17-12-2008, 18:38:14
Akoma nuk jam larguar nga parfumet verore: ETERNITY nga Calvin Klein dhe ULTRAVIOLET (Colours of sommer)nga paco rabanne, te cilet i perdor dites gjate kohes se punes. Kane arome te lehte dhe nuk iritojne pacientet.
Ndersa per mbremje perdor: Red DELICIOUS nga DKNY dhe OPIUM Orchidée de Chine nga YvesSaintLaurent.Ka nje arome senzuale dhe te ngrohte, pikerisht per dimer.

 • Postime: 1533

#101 ne: 19-12-2008, 16:58:48
D&G Light Blue

 • Postime: 4261

#102 ne: 19-12-2008, 17:02:19
Boss :D

#103 ne: 19-12-2008, 23:20:03
Pretty flower-i panjohur, por me pelqen dhe shkon shume.....mhhhhhhhh hhhhhhhh

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#104 ne: 06-02-2009, 11:53:26
Per mom......Sexy Darling by Kylie Minogue...

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#105 ne: 22-03-2009, 16:37:38
per momentin parfumin Burburry - The Beat 

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#106 ne: 22-03-2009, 17:53:33
per momentin parfumin Burburry - The Beat 

kte ma sollen per 8 Marsin.. :) :)..sh.i mire vertet.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#107 ne: 22-03-2009, 17:55:51
kte ma sollen per 8 Marsin.. :) :)..sh.i mire vertet.

eshte shume i vecante  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#108 ne: 22-03-2009, 17:59:34
eshte shume i vecante  :)

dhe ate dite qe po benim ca foto..im bir me thote kur po rregulloheshim para cameres.."mum..put some of ur parfume..it was nice"..LOL LOL

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#109 ne: 22-03-2009, 18:08:37
Caldion per meshkuj

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#110 ne: 14-08-2009, 10:26:41
Ne fillim kam perdorur "Glow" nga JLo....

....pastaj, sic e thote dhe emri i parfumit, u dashurova me "Love at first glow", po nga JLo:
« Editimi i fundit: 11-02-2020, 20:09:36 nga M A X »

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#111 ne: 11-02-2020, 17:06:56
Akoma nuk jam larguar nga parfumet verore: ETERNITY nga Calvin Klein dhe ULTRAVIOLET (Colours of sommer)nga paco rabanne, te cilet i perdor dites gjate kohes se punes. Kane arome te lehte dhe nuk iritojne pacientet.
Ndersa per mbremje perdor: Red DELICIOUS nga DKNY dhe OPIUM Orchidée de Chine nga YvesSaintLaurent.Ka nje arome senzuale dhe te ngrohte, pikerisht per dimer.


Nga do jam larguar, disa i përdor shumë rrallë....😁


Të momentit 😬
 

« Editimi i fundit: 11-02-2020, 20:09:55 nga M A X »

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#112 ne: 12-02-2020, 12:21:44
Une jam alergjike ndaj aromave dhe per ate arsye dhe  nuk i perdore.

Temat e fundit