×

Piercing!

Piercing!

· 125 · 16488

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer
AlBoLiCiOuS
#25 ne: 13-03-2005, 21:41:01
ashu kam i pal vath una....skam gjet belly ring  :P

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#26 ne: 14-03-2005, 04:41:17
Po piercing i te dashures time si ju duket?   :D

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#27 ne: 14-03-2005, 07:29:01
Te filloj te te fshij une ty :D

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#28 ne: 24-03-2005, 21:27:31
hmmm Lisa se di moj goc por shpesh her ke te njejtat mendime si une mos njihemi gje ... :occ :P

Me pelqejn sic tha dhe lisa ne kerthize per gocat e ne vesh per cunat...vende tjera hmmmm se di mendoj se jo 8)

 • Postime: 1271
Seni Seviyorum
#29 ne: 04-04-2005, 15:19:40
....

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 04-04-2005, 17:55:23 nga M A X »

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#30 ne: 11-04-2005, 18:56:41
Piercing është katastrofë dhe s'më pëlqen fare. :(

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer
"@D@"
#31 ne: 13-04-2005, 17:47:07
Mua me pelqen shume piercing tek kerthiza dhe per kete arsye e kam bere edhe vete. Per sa i perket piercing ne fytyre apo ne pjese te tjera te trupit nuk do te isha shume dakort.


[attachment[/attachment]

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#32 ne: 14-04-2005, 09:03:39
...........
« Editimi i fundit: 22-04-2005, 19:37:50 nga Alda »

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#33 ne: 21-04-2005, 13:01:56
.......

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 22-04-2005, 09:10:29 nga M A X »

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#34 ne: 21-04-2005, 13:02:25
.....

[attachment[/attachment]

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#35 ne: 21-04-2005, 13:33:53
Mua do te me pelqente nje ne kerthize jane kushe terheqese dhe i bukur per tu pare ndersa ne fytyre do me pelqente nje brilantin te vogel dhe vitin qe shkoi e bana nje por mu infektuar funda dhe tani e ve ndonjehere.

 • Postime: 233
 • Gjinia: Femer
Mistrecja
#36 ne: 22-04-2005, 06:04:48
Menoj se ne kerthize jan ok, po ne fytyre jo

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#37 ne: 22-04-2005, 08:12:45
Piercing ne kerthize dhe vesh - (por jo me shume se 2), ne vend tjeter s'ka lezet.

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#38 ne: 29-04-2005, 07:17:21
Nuk i preferoj percing gjekundi,veqse ne vesh,ne gjuhe me duket shume pa lezet.

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#39 ne: 29-04-2005, 13:31:30
Bravo Elektra!!!!!!!!!!!!!!

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#40 ne: 29-04-2005, 14:26:21
Flm Sineri,ti je

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#41 ne: 29-04-2005, 14:29:38
Nuk i preferoj percing gjekundi,veqse ne vesh,ne gjuhe me duket shume pa lezet.

Edhe un kam te njejtin mendim me ty.

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#42 ne: 29-04-2005, 15:03:51
Flm Sineri,ti je
Faleminderit shumë shumë Elektra. perq
Sipas shijes ime piercing-u ia prish hijeshinë kërthizës. :(

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#43 ne: 29-04-2005, 21:59:16
vajza me vjen keq por

Piercing = Gay

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#44 ne: 29-04-2005, 22:32:47
 pasiguri:   ^o)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#45 ne: 29-04-2005, 22:36:11
pasiguri: ^o)

nqs s'pom dokesh e terheqese ashtu sic je, mos ta marrin mendja se per mue ki me kan simpatike kur ta zhbirosh veten, n'tana ant. n'tana ant. Turp............e faqja zeze. N'tana ant.  
dhers no point ju no. edhe hollimi i vetullave, pointless. djemve su intersojn vetullat tuaja. a i kie 2 vetulla ? po!, na marum pune ateher.

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#46 ne: 29-04-2005, 22:58:37
ahhahahahha Z.Hidajet me shkrive sinqerisht mund te them qe se ke keq bukuria natyrore eshte me e bukura se asgje por shije e shije kjo dyrnja..mendje e mendje...u know? :)

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#47 ne: 18-05-2005, 07:55:47
nuk me pelqejne piercing te ekzagjeruara. kur ia shikoj te tjereve nje piercing te vogel ne kerthize duket bukur. por ta shikoj ne veten time, nuk me pelqen. mua do me pelqente shume shume nje piercing nje vetull.
p.s. nje shoqja ime ka bere piercing ne gjuhe, ka dy jave qe mezi flet i eshte trashur gjuha. kjo nuk me pelqen  ^o)

 • Postime: 5949
SmiLey
#48 ne: 18-05-2005, 08:16:28
Oh NO NO NO, piercing is a NO for me! yuckkkk
Veshet qe jane te cpuar per vath, po,... por ne vende te tjera, nuk me duket hic terheqese (?)

 • Postime: 163
 • Gjinia: Mashkull
cooldancer
#49 ne: 26-05-2005, 12:30:44
une per femrat i preferoj piercings vetem ne vesh, perndryshe, imagjinoje, nese femra eshte shtatzene dhe ka piercing ne kthiz, stomaku mund te shperthej lol
 

31 % e të rinjve evropianë, me tatuazhe dhe piercing

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-10-2010, 02:04:16
nga * AηesSa *
Piercing rezulton i dëmshëm për dhëmbët, pse nuk duhet t’i kemi

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-08-2010, 00:17:55
nga Berni
Piercing në gjuhë, rrezik për gjakun dhe trurin

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 26-11-2009, 20:26:01
nga Justice
Piercing dhe tatuazhe!

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 20-07-2009, 00:20:57
nga dude
Piercing ne klitoris

Nisur nga xDesireeRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 10-01-2009, 13:28:01
nga iolushia