×

Piercing!

Piercing!

· 125 · 16487

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull
STALoNE_TIRoNC
#50 ne: 30-05-2005, 10:05:01
ata njerez qe na pelqekan kto piciring ca leshi quhen kan dal nga rruga zotit , vetem femrat mund ta ken ket perparsi por vetem tek nje vend ne vesh dhe askund tjeter  dhe kush tha per cunat ngjajn sexi pffffffffffffff ato jan homo me mir te veshin dhe nje fustan dhe jan ne rregull , kto jan mese normale vetem per femren dhe vetem ne vesh dhe askund tjeter po e perseris prap, mos dilni nga rruga zotit njerez , kur i shof disa njere vajza ose djem qe kan nje vath ne mes te hundes them qeka tamam per ti ven ganxhen dhe per ti terheq mbas makines

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#51 ne: 02-06-2005, 09:20:56
O STALONE sa fanatik qe te kam :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Femer
black blooded gurl
#52 ne: 12-06-2005, 20:53:34
uffff sa do t kisha qef ta kisha nje piercing ne vetull e nje n skaj t buzes ose nen te

po vetem se n diten q une i qes piercingat.. me sdo t kem vend n ket shtepi e di :P

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#53 ne: 15-07-2005, 15:16:14
Une nuk kam asgje kunder nje mashkulli me piercing ne vetull, ose ne pjesen e siperme te veshit. Vendet e tjera nuk i kam qejf.
Per vete? Me duket se e kam thene diku qe vetem ne kerthize e ne vetull me duket e lezetshme si ide, edhe pse nuk e kam ndermend te bej gje tani per tani.

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#54 ne: 17-07-2005, 23:46:04
 Jojo:  :P  Jojo:

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#55 ne: 17-07-2005, 23:48:50
 Jojo: :P Jojo:

[attachment[/attachment]
Capkenja
#56 ne: 18-11-2005, 16:26:33
Albena thote qe eshte gje jo e bukur,,,,me duket sikur do kepus donje cope mish

 • Postime: 17
CheRRy
#57 ne: 23-11-2005, 12:21:10
me pelqen nje piering ne vetull por as qe me shkon ndermend ta bej nje te tille, edhe pse ne hunde jam e pavendosur :urra:

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#58 ne: 24-11-2005, 06:24:05
Per vete nuk kam deshir te veje piercing por disa piercing  duken bukur si per shembull ne ket foto

 • Postime: 104
 • Gjinia: Femer
PurePoison
#59 ne: 22-02-2006, 01:49:08
vajza më vjen keq por

Piercing = Gay
you are so wrong

 • Postime: 5949
SmiLey
#60 ne: 25-02-2006, 19:08:05
Pervec vesheve, asgjekundi tjetër nuk do të me pelqente Jojo:
Yuck.... ethet me rrengjethen kur shikoj djem e vajza te cpuara ne bark, buzë, hunde, gjuhe, vetull... etj (?)
« Editimi i fundit: 25-02-2006, 19:20:09 nga SmiLey »

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#61 ne: 25-02-2006, 19:16:29
Kam pare shume nejrez si kan shpuar ...
- hunden ( nuk me pelqen kjo aspak ),
- gjuhen ( edhe kjo po ashtu nuk me pelqen ) ,
etj etj ....

Kisha pasur deshire me venduar nej ne vetulle...pse jo duket bukur...... ;) ;)

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#62 ne: 28-03-2007, 04:34:10
Femrave mund ti shkoj vetem te veshet dhe ne kerthize,po ne vende te tjera sme pelqen,keto te huajt mbushin faqet,buzet,mjekrren dhe brenda ne goje vendosin,mua ma shpifin shume.

Femrave nje si ky sdo ishte keq  :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#63 ne: 28-03-2007, 06:40:57
mu mpelqe shum piercing ke kerthiza

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#64 ne: 28-03-2007, 09:54:53
Sa e bukur ajo foto,edhe mua ka filluar me pelqen shume piercing ne kerthize,kur te rritem dhe pak do e bej nje se burri ma ka dhene lejen :P :P LOL LOL (Shaka)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#65 ne: 28-03-2007, 09:59:20
Po ndonje piercing keshtu ka ndermend te beje ndonjeri? :D LOL LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#66 ne: 13-04-2007, 13:30:22
këto te dyja me pëlqejne,sidomos ajo e dyta me pëlqen shumë,do e bëj një kur te behem 18  :-[

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#67 ne: 13-04-2007, 13:35:55
bukur eee  :-[

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#68 ne: 13-04-2007, 13:40:45
bomba fare  :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#69 ne: 13-04-2007, 13:44:04
Keto ne gjuhe sme pelqejne fare p[ersonalisht,por po i ve per ata qe i pelqejne(Nqs ka ndonje :D )

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#70 ne: 13-04-2007, 13:44:44
.........

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#71 ne: 13-04-2007, 13:45:45
keto ta shpifin  :S

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#72 ne: 13-04-2007, 13:48:39
Piercing ne kerthize dhe vesh - (por jo me shumë se 2), në vend tjetër s'ka lezet.
Edhe une keshtu mendoj Nafije  :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#73 ne: 13-04-2007, 13:50:42
fantastike

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#74 ne: 24-04-2007, 08:26:55
Po ndonjë piercing kështu ka ndërmend te beje ndonjëri? :D LOL LOL


pupupupu ta pertypim ne ate edhe te vduqim. Apo s'te ngec ne gurrmaz ai rrethi. :D
 

31 % e të rinjve evropianë, me tatuazhe dhe piercing

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-10-2010, 02:04:16
nga * AηesSa *
Piercing rezulton i dëmshëm për dhëmbët, pse nuk duhet t’i kemi

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-08-2010, 00:17:55
nga Berni
Piercing në gjuhë, rrezik për gjakun dhe trurin

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 26-11-2009, 20:26:01
nga Justice
Piercing dhe tatuazhe!

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 20-07-2009, 00:20:57
nga dude
Piercing ne klitoris

Nisur nga xDesireeRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 10-01-2009, 13:28:01
nga iolushia