×

Piercing!

Piercing!

· 125 · 16640

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#75 ne: 03-05-2007, 18:14:42
o po , po pate tere ate vath ne gjuhe cupe bej derman se gjera te tjera te mbesin ne fyt me te medhaja ...pa vethit i behet dermani :D :D


Ndonjehere kur shikon ndonje vajze me barkun si te asaj vajzes qe ka vene Berni ne foto edhe te pelqen por te jemi realist jane te pakta femrat qe kane nje bark te tille ....keshtuqe nuk do ngjante kurre njesoj (mendoj une ) se duhet te kesh nje bark te bukur qe ta reklamos me nje vath ......


 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#76 ne: 07-05-2007, 13:54:07
..........

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#77 ne: 12-05-2007, 07:27:27
...........
« Editimi i fundit: 22-09-2008, 20:26:33 nga Vogelushja Korcare »

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#78 ne: 17-05-2007, 04:40:25
Nuk i pelqej ne hunde,goje,vetulle me pëlqen ne kërthizë por frikësohem shumë dhe nuk do mund ta shpoja kurr kërthizën.

Mua me pelqen kjo

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#79 ne: 01-09-2007, 13:59:15
Dje e kam shpuar edhe nje ne veshin e majte pra tani ne veshin e majte i kam dy kurse ne t djathtin nje,po sinqerisht tani ka filluar te me pelqej edhe ne hunde sepse rri shume bukur.

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#80 ne: 01-09-2007, 14:15:18
Dje e kam shpuar edhe një ne veshin e majte pra tani ne veshin e majte i kam dy kurse ne t djathtin një,po sinqerisht tani ka filluar te me pëlqej edhe ne hunde sepse rri shumë bukur.

Motrush, ti e di shume mire se te duhet nje "leje" e posacme nga une per keto gjera dhe ti e di shume mire poashtu se une i kam zet keto gjera, piercing ne cfaredo vendi ne trup i urrej! I dua shume vathet, te rrine ne vesh shume mire dhe nuk do te doja t'i shihja diku tjeter ne trupin tim edhe sikur kjo te me duhej per te "shpetuar jeten"  :D  :D  :D  :P  ;)!!!

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#81 ne: 01-09-2007, 14:23:54
Motrush, ti e di shumë mirë se të duhet një "leje" e posacme nga unë për këto gjëra dhe ti e di shumë mirë poashtu se unë i kam zet këto gjëra, piercing ne çfarëdo vendi ne trup i urrej! I dua shumë vathet, te rrine ne vesh shumë mirë dhe nuk do të doja t'i shihja diku tjetër ne trupin tim edhe sikur kjo te me duhej për te "shpetuar jetën"  :D  :D  :D  :P  ;)!!!
Heheheheh LOL motrush LOL heheheh,unë pse them se me pëlqen piercingu ne hunde nuk do të thotë se do ta bëja menjehere,por vetëm e kam shprehur mendimin se disave po u rri mirë dhe me pëlqen ama ne trupin tim nuk do e preferoja ta vija,sepse nuk do ndihesha rahat kështu qe ti mos u merakos edhe ashtu e di se pa lejen tënde nuk i bëj shumicen e gjerave. perq :puth

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#82 ne: 01-09-2007, 14:30:15
i vemi piercing(nqs mun te quhet i tille)qe me pelcen tek femrat eshte ai, i nje guri ne "krah" te hundes....
keto jane "mode", afersisht nje ndjekje e mases....deshira personale...

une personalisht me pelqejne tatuazhet(vetem nje kam)...

 :perqafim

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#83 ne: 01-09-2007, 14:48:58
Heheheheh LOL motrush LOL heheheh,unë pse them se me pëlqen piercingu ne hunde nuk do të thotë se do ta bëja menjehere,por vetëm e kam shprehur mendimin se disave po u rri mirë dhe me pëlqen ama ne trupin tim nuk do e preferoja ta vija,sepse nuk do ndihesha rahat kështu qe ti mos u merakos edhe ashtu e di se pa lejen tënde nuk i bëj shumicen e gjerave. perq :puth

Ashtu pra, te lumte! ;) :perqafim

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#84 ne: 04-05-2008, 03:20:20
Une e bera nje piercing ne kerthize dhe duket shume bukur  :)

 • Postime: 115
 • Gjinia: Mashkull
HolD*eM
#85 ne: 04-05-2008, 08:09:52
Sjam ndonji fan i madh i piercings megjithese kur isha adoleshent kam dash me bo nji ne vetull.
Ne femra me pelqejne vetem ne vesh. :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#86 ne: 26-07-2008, 09:35:30
I pelqej shume piercing,,,,por s'kam asnje vetem ne vesh kam nga 3,,,,do doja nje ne kerdhize por nuk mund te nxjer lejen akoma :(

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#87 ne: 18-08-2008, 20:57:19
I pëlqej shumë piercing,,,,por s'kam asnjë vetëm ne vesh kam nga 3,,,,do doja një ne kerdhize por nuk mund te nxjer lejen akoma :(
edhe une ne vesh nga 3 vathe kam.
Sa per lejen mos u merzit se edhe une vuajta pak per lejen e pirsingut ne kerthize  :P

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#88 ne: 05-09-2008, 11:28:10
Me pelqejne pircing por skam asnje deri tani :(

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#89 ne: 18-09-2008, 10:05:51
Nuk e di pse por nuk me terherqin fare  ;)

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#90 ne: 29-09-2008, 08:04:01
I pëlqej shumë piercing,,,,por s'kam asnjë vetëm ne vesh kam nga 3,,,,do doja një ne kerdhize por nuk mund te nxjer lejen akoma :(
A ke marre lejen?? :D

Personalisht me pelqejne tek kerthiza e femrave jane shume eksituese.

 • Postime: 4261
Charlie
#91 ne: 29-09-2008, 12:55:00
Valla bilah edhe mu shum me pelqejn tek kerthizaa ihaa bree sa eksituse jan kur iu shof femrave aty :D

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#92 ne: 29-09-2008, 19:08:57
Te mire jane vecse kur po i shoh femrat me kerthize pierced po me pelqejn shume. :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#93 ne: 02-10-2008, 10:14:30
A ke marrë lejen?? :D

Personalisht me pëlqejnë tek kerthiza e femrave janë shumë eksituese.

E mora me ne fund. :). Mezi po pres biles... :D

 • Postime: 4261
Charlie
#94 ne: 02-10-2008, 16:17:08
Prej meje a ke marr :D

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#95 ne: 02-10-2008, 17:47:12
me pelqejne sh,kam ne hund,ne kerthize dhe te kocka e veshit.

 • Postime: 4261
Charlie
#96 ne: 02-10-2008, 20:12:41
Duam fakteee :D

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#97 ne: 02-10-2008, 20:46:47
Ncncnc ti sidomos shume po te interesojne assetet e tjereve. ;)

 • Postime: 4261
Charlie
#98 ne: 03-10-2008, 00:06:38
Ncncnc ti sidomos shumë po të interesojne assetet e tjerëve. ;)

Ti mundesh te mos me citosh ;) ate te drejt mundem ma ta dhene tjera jooo ;)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 03-10-2008, 00:08:53
Ehh cu be edhe pircimi i famshem. :D
 

31 % e të rinjve evropianë, me tatuazhe dhe piercing

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-10-2010, 02:04:16
nga * AηesSa *
Piercing rezulton i dëmshëm për dhëmbët, pse nuk duhet t’i kemi

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-08-2010, 00:17:55
nga Berni
Piercing në gjuhë, rrezik për gjakun dhe trurin

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 26-11-2009, 20:26:01
nga Justice
Piercing dhe tatuazhe!

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 20-07-2009, 00:20:57
nga dude
Piercing ne klitoris

Nisur nga xDesireeRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 10-01-2009, 13:28:01
nga iolushia