Prapanicat 🍑 me te bukura vijnë nga Ballkani - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prapanicat 🍑 me te bukura vijnë nga Ballkani

Prapanicat 🍑 me te bukura vijnë nga Ballkani

· 59 · 8951

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-12-2007, 01:17:30
 

Po po e keni lexuar shumë mirë :D
Nga një perzgjedhje dhe vleresim te kryer prej kompanise se te brendshmeve Triumph, prej 45 konkurenteve Kristina Dimitrova, 19 vjeç, nga Bullgaria dhe 24-vjecari rumun Andrei Andrei dolen si personat me prapanicat me te bukur ne botë. Juria e Triumph i vleresoi pjeset fundore te këtyre dyve me një çmim prej 10 mijë eurosh dhe një kontrate pune duke i bërë dy ballkanasit modele qe do reklamojne vitin qe vjen vjeshjet e prodhuara nga gjigandi i te brendshmeve.
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 20:36:50 nga InfoZ »

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 22-12-2007, 01:39:28
E rrumbullaket pa celulite, he hejjj jo te gjitha i kane
Max,  shume seksi.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2 ne: 22-12-2007, 02:06:45
Vallahi kjo Bullgarja i paska dicka speciale. :love:..Por me  me pyet mua Bulgaret,Serbet e Rumunet jan njsha per kete pune. ;)..(kot nuk thojn trimin vraje hakun mos ja ha)..Me  te vertet i kan femrat perfekte.

#3 ne: 04-01-2008, 10:53:03
edhe shqiptaret te mira i kane;-))po me beni te zhvishem tani LOL

#4 ne: 04-01-2008, 12:40:48
na se le ko..nami a te keqen LOL

 • Postime: 7078
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 30-01-2008, 04:55:34
Ka edhe me te bukura  :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 30-01-2008, 05:07:03
Mire thote Erlehta, ka edhe me te bukura. :D

#7 ne: 22-02-2008, 08:49:02
« Editimi i fundit: 22-02-2008, 15:08:09 nga M A X »

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#8 ne: 22-02-2008, 20:46:48

e omël po s'ësht Byt*hë që e preferoj... cik si më e shnet'me do ishte ultra

p.s. gjith ajo bel culo.... e shëmtoni me fjalën prapanicë


#9 ne: 22-02-2008, 20:47:55
Si e do ti dhe nje here me te shendosh :)

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#10 ne: 22-02-2008, 20:58:48

mos egzarexhero tashi... po dhe aq sa po ma përshkruan ti sdo më vinte keq

p.s Sibora... meqë jemi n'temë, ti pak a shum si e ke...?

#11 ne: 22-02-2008, 21:36:35
Pse ta tregoje Sibora te veten, kur ti e ke fshehur tenden?  LOL LOL LOL

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#12 ne: 22-02-2008, 21:43:30

ktu s'litet për byt*hë meshkujsh... ti kishe noi menie...? :d

p.s. e vacinuar dukesh... hudhe i foto

#13 ne: 22-02-2008, 21:47:06
Une e kam normale te vogel si pas trupit...me pak tul dhe pa celulit :D

do foto :D

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#14 ne: 22-02-2008, 21:52:04

interesante...

u vonove ti... thash se po i boje foto

ec pra hudhe i foto... ti jap vlersimin personal

#15 ne: 22-02-2008, 21:53:24
ahaha isha ne tel  pastaj ne msn :D pune dashuria duhet ushqyer amorja me dashuri :D

ja tashi ta ve nje foto :D

#16 ne: 22-02-2008, 21:56:54
a shef gje nga avatari im :D se foto tjeter me lakuriq se kaq skam :D ahahah

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#17 ne: 22-02-2008, 22:02:46

po tall byt*hën ti tashi...

#18 ne: 22-02-2008, 22:03:15
oi ti....te thashe foto tjeter skam :D

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#19 ne: 22-02-2008, 22:12:46

boje pra... ç'pret

se jemi jashtë teme ktu... ti më shum, sepse qëllimi i temës ësht që femrat të dërgojnë foto e meshkujt ti komentojnë...

p.s. ja Emira e kuptoj e po i bo foto ta dërgoj

#20 ne: 22-02-2008, 22:15:04
Jo mo burre i dheut...nuk jam prej ballkani une dhe skam prapanica te bukura..po i mbaj per vete

Emira do jete duke bere ndonje muhabet me burrin :)

#21 ne: 22-02-2008, 22:18:05
 LOL une foto bythe kam, po nuk po ve ketu se po qene publiku nje here nuk m´i blen me "Playboy"...e meqe ngela pa punen e re...nuk i dihet...
« Editimi i fundit: 10-08-2011, 01:47:38 nga M A X »

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#22 ne: 22-02-2008, 22:24:06

Sibora... nga Ballkani je,

ndërsa për bythen... na le ne ti bojm koment, kshu n'profil imagjinoj që e ke t'lezeçme

Emira... hë pra po pres,

#23 ne: 22-02-2008, 22:31:11
po sjam nga bullgaria pra se ato dolen me prapanica te lezecme..kam frike po i nxorra do lere meshkujt pa gjume..keshtu po sakrifikoj pak LOL

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#24 ne: 22-02-2008, 22:35:25

që t'mos zgjatem...

arita në konkluzion që i paskeni byt*hët për ibret...

Temat e fundit