×

Prapanicat 🍑 me te bukura vijnë nga Ballkani

Prapanicat 🍑 me te bukura vijnë nga Ballkani

· 59 · 8161
Capkenja
#25 ne: 22-02-2008, 22:39:30
ashtu  i kemi cope cope kane punuar shume te shkretat te miat rrine ulur tere diten ne zyre :D

 • Postime: 877
notorious
#26 ne: 22-02-2008, 22:43:10

në ç'kuptim kan punuar shumë...?
Emira
#27 ne: 22-02-2008, 22:46:08
në ç'kuptim kan punuar shumë...?

Mos me zhgenje!!A nuk e mban mend shprehjen: "I ben punet me bythe"??? LOL

E pra, Sibora dhe une, me bythe punojme ne pune, se pari, se rrime ulur ne karrige tere kohen para kompjuterit, e kuptohet edhe pak me tru;-))
Capkenja
#28 ne: 22-02-2008, 22:47:18
po pra.....puna do by..thote populli :D po qe se ulen tere diten zgjerohen te shkretat dhe sheshohen

 • Postime: 877
notorious
#29 ne: 22-02-2008, 22:58:28

i rash içik gjat e gjat muhabetit që t'mu përgjigjnit me stil...

po meqë e doni troç pytjen përgjigjuni troç...

Sibora & Emira... ju a kan bo noi her n'Byt*hë...?

p.s. so noi gjo për turp... do ju a mersha për kompliment nëse PO
Capkenja
#30 ne: 22-02-2008, 23:01:28
po ti bjeri shkurt sa gjate i bie mo burre i dheut :D

he ti si mendon :)
Capkenja
#31 ne: 22-02-2008, 23:02:28
tani e kapa pse doje foto ti...mos arrije te zbuloje ndonje gje per pyetjen e bere :D

 • Postime: 877
notorious
#32 ne: 22-02-2008, 23:06:36

jo më çne... foton dërgoje me brekë ti,

si mendoj un...?

boooo them se akoma stë ka qëllu noi mashkull që ta ka fut, ose më mirë me thon akoma sta ka kërku

hë e gjeta...?
Capkenja
#33 ne: 22-02-2008, 23:07:29
as e para as e dyta..eshte e treta :)

 • Postime: 877
notorious
#34 ne: 22-02-2008, 23:10:43

i bien që e paske me frik...
Capkenja
#35 ne: 22-02-2008, 23:13:41
tashi i bie i ngrihet asaj gjeje si dihet....po me nje llaf desha te dal aty qe prapanicat me te bukura vijne nga ballkani :)

 • Postime: 877
notorious
#36 ne: 22-02-2008, 23:19:00

ndërsa un doja të thoja që i hiku tema MAX-it për lesh

as foto as komente...

booooh nejse,

ika un... me shpres që nesër t'shof noi byt*hë forumiste në ktë temë
Capkenja
#37 ne: 22-02-2008, 23:19:43
mos ik se rame ne muhabet :)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#38 ne: 23-02-2008, 00:12:32
Mos na nxirrni prapanicat ketej se do na rane dhembet fare pastaj. :D
friendlygirl
#39 ne: 23-02-2008, 09:19:29
mendoj se ne shqiptaret smbahemi per b... por ato pak femra qe i kane prapanicat me te bukaura ketu ne shqiperi ia kalojne te gjithave ne ballkan

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#40 ne: 23-02-2008, 17:17:33
B..me te bukura i kane shqiptaret......une psh..i cmen te gjith..ne plazh e kudo....WHOOPSSS
Capkenja
#41 ne: 23-02-2008, 22:37:59
Dolce....prova se vetem ajo verteton ne  i cmend apo jo LOL

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#42 ne: 25-02-2008, 10:37:30
Sibora....si..??????...hahahahaaah

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#43 ne: 15-11-2008, 10:10:52
Ne Paris eshte zhvilluar nje konkurs shume i vecante, pasi me mijera te rinj nga e gjithe bota kane sfiluar perballe njeri-tjetrit per te treguar bukurite e tyre trupore.

Ne fund fitues ishte nje modele braziliane dhe nje futbollist francez.

Braziljana me te ndenjurat me te bukura te globit dhe fotbollisti me fundshpinen me te votuar, kane fituar nga 15 mije euro dhe nje kontrate me agjenci modelesh.

ne konkurs moren pjese 45 finaliste qe shfaqen para publikut hiret trupore te tyre ne pjesen e poshtme te trupit.

Gara e vecante terhoqi vemendjen e publikut dhe mediave nga e gjithe bota.

Video nga TCH http://www.top-channel.tv/new/video.php?id=1602

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#44 ne: 16-11-2008, 12:29:26
e pashe mbreme kete programin ne tv..
vallaj kisha ca te shihje..nga te dy palet :D :D
Emira
#45 ne: 23-12-2008, 17:00:54
e pashe mbreme kete programin ne tv..
vallaj kisha ca te shihje..nga te dy palet :D :D

mos bre se na korite  :D pse nuk me lajmerove me pare? paskam humb kot...ha ha ha

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#46 ne: 24-12-2008, 17:15:01
..ka e ka me te mira se keto them une .. :D

..
« Editimi i fundit: 03-06-2012, 00:05:11 nga ßåßygiяℓ »

 • Postime: 12743
Mishel...............
#47 ne: 01-07-2013, 18:56:41
po jenniferja ka vje?
Gerti1
#48 ne: 01-07-2013, 19:13:19
Ajo vje nga operacioni plastik.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#49 ne: 01-07-2013, 19:14:28
jo re....me verte/?? ajo lale ka bythe jo shaka