Prapanicat 🍑 me te bukura vijnë nga Ballkani - E Bukura

×
Hyrja
Profili

Prapanicat 🍑 me te bukura vijnë nga Ballkani

Prapanicat 🍑 me te bukura vijnë nga Ballkani

· 59 · 8479

 • Postime: 26703
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-12-2007, 01:17:30
 

Po po e keni lexuar shumë mirë :D
Nga një perzgjedhje dhe vleresim te kryer prej kompanise se te brendshmeve Triumph, prej 45 konkurenteve Kristina Dimitrova, 19 vjeç, nga Bullgaria dhe 24-vjecari rumun Andrei Andrei dolen si personat me prapanicat me te bukur ne botë. Juria e Triumph i vleresoi pjeset fundore te këtyre dyve me një çmim prej 10 mijë eurosh dhe një kontrate pune duke i bërë dy ballkanasit modele qe do reklamojne vitin qe vjen vjeshjet e prodhuara nga gjigandi i te brendshmeve.
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 20:36:50 nga InfoZ »

 • Postime: 155

#1 ne: 22-12-2007, 01:39:28
E rrumbullaket pa celulite, he hejjj jo te gjitha i kane
Max,  shume seksi.

 • Postime: 12234

#2 ne: 22-12-2007, 02:06:45
Vallahi kjo Bullgarja i paska dicka speciale. :love:..Por me  me pyet mua Bulgaret,Serbet e Rumunet jan njsha per kete pune. ;)..(kot nuk thojn trimin vraje hakun mos ja ha)..Me  te vertet i kan femrat perfekte.

#3 ne: 04-01-2008, 10:53:03
edhe shqiptaret te mira i kane;-))po me beni te zhvishem tani LOL

#4 ne: 04-01-2008, 12:40:48
na se le ko..nami a te keqen LOL

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 30-01-2008, 04:55:34
Ka edhe me te bukura  :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 30-01-2008, 05:07:03
Mire thote Erlehta, ka edhe me te bukura. :D

#7 ne: 22-02-2008, 08:49:02
« Editimi i fundit: 22-02-2008, 15:08:09 nga M A X »

 • Postime: 877

#8 ne: 22-02-2008, 20:46:48

e omël po s'ësht Byt*hë që e preferoj... cik si më e shnet'me do ishte ultra

p.s. gjith ajo bel culo.... e shëmtoni me fjalën prapanicë


#9 ne: 22-02-2008, 20:47:55
Si e do ti dhe nje here me te shendosh :)

 • Postime: 877

#10 ne: 22-02-2008, 20:58:48

mos egzarexhero tashi... po dhe aq sa po ma përshkruan ti sdo më vinte keq

p.s Sibora... meqë jemi n'temë, ti pak a shum si e ke...?

#11 ne: 22-02-2008, 21:36:35
Pse ta tregoje Sibora te veten, kur ti e ke fshehur tenden?  LOL LOL LOL

 • Postime: 877

#12 ne: 22-02-2008, 21:43:30

ktu s'litet për byt*hë meshkujsh... ti kishe noi menie...? :d

p.s. e vacinuar dukesh... hudhe i foto

#13 ne: 22-02-2008, 21:47:06
Une e kam normale te vogel si pas trupit...me pak tul dhe pa celulit :D

do foto :D

 • Postime: 877

#14 ne: 22-02-2008, 21:52:04

interesante...

u vonove ti... thash se po i boje foto

ec pra hudhe i foto... ti jap vlersimin personal

#15 ne: 22-02-2008, 21:53:24
ahaha isha ne tel  pastaj ne msn :D pune dashuria duhet ushqyer amorja me dashuri :D

ja tashi ta ve nje foto :D

#16 ne: 22-02-2008, 21:56:54
a shef gje nga avatari im :D se foto tjeter me lakuriq se kaq skam :D ahahah

 • Postime: 877

#17 ne: 22-02-2008, 22:02:46

po tall byt*hën ti tashi...

#18 ne: 22-02-2008, 22:03:15
oi ti....te thashe foto tjeter skam :D

 • Postime: 877

#19 ne: 22-02-2008, 22:12:46

boje pra... ç'pret

se jemi jashtë teme ktu... ti më shum, sepse qëllimi i temës ësht që femrat të dërgojnë foto e meshkujt ti komentojnë...

p.s. ja Emira e kuptoj e po i bo foto ta dërgoj

#20 ne: 22-02-2008, 22:15:04
Jo mo burre i dheut...nuk jam prej ballkani une dhe skam prapanica te bukura..po i mbaj per vete

Emira do jete duke bere ndonje muhabet me burrin :)

#21 ne: 22-02-2008, 22:18:05
 LOL une foto bythe kam, po nuk po ve ketu se po qene publiku nje here nuk m´i blen me "Playboy"...e meqe ngela pa punen e re...nuk i dihet...
« Editimi i fundit: 10-08-2011, 01:47:38 nga M A X »

 • Postime: 877

#22 ne: 22-02-2008, 22:24:06

Sibora... nga Ballkani je,

ndërsa për bythen... na le ne ti bojm koment, kshu n'profil imagjinoj që e ke t'lezeçme

Emira... hë pra po pres,

#23 ne: 22-02-2008, 22:31:11
po sjam nga bullgaria pra se ato dolen me prapanica te lezecme..kam frike po i nxorra do lere meshkujt pa gjume..keshtu po sakrifikoj pak LOL

 • Postime: 877

#24 ne: 22-02-2008, 22:35:25

që t'mos zgjatem...

arita në konkluzion që i paskeni byt*hët për ibret...

Temat e fundit