×

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

· 132 · 21680

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#100 ne: 16-02-2011, 23:15:23
Deri sa te mesohesh me to...s'ka gje me te parehatshme. :D :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#101 ne: 16-02-2011, 23:16:33
Pse akoma sje mesuar ti  :P :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#102 ne: 16-02-2011, 23:19:38
Deri sa te mesohesh me to...s'ka gje me te parehatshme. :D :D
I know..po tash smundem pa to..:d :d

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#103 ne: 17-02-2011, 09:39:18
me too, e s'me hyne gje tjeter ne sy :)

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#104 ne: 17-02-2011, 11:00:25

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#105 ne: 17-02-2011, 12:13:54
E di max se une e kam hapur por meqe delight e hapi une sia prisha qejfi.

Sorry bos :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#106 ne: 17-02-2011, 13:07:36
Krejt lehte e kemi me kete butonin e bashkangjitjes...:d

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#107 ne: 17-02-2011, 13:13:44
Mirese erdhe ne boten e tangave delight :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#108 ne: 17-02-2011, 13:17:57
Ah moj ti se ka kohe qe kam ardh edhe pse emrin ja u kam dijt thongs :D..kete emrin shqip vone e mesova une. :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#109 ne: 17-02-2011, 14:44:14
LOL Po une s'e tregova temen per ta bashkagjitur, se te ishte per ate pune e kisha bere vete. E thashe thjeshte qe te ndiqeshin dhe postimet e bera ketu e 6 vjet perpara.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#110 ne: 17-02-2011, 14:45:23
Tani ndiqen me mire pra.. :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#111 ne: 17-02-2011, 14:51:23
Tani ndiqen me mire pra.. :D


Me vjen mire per ty se s'mund te imagjinoja diten me ty te merzitur :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#112 ne: 17-02-2011, 14:53:30
Aawww paska hallin tim ky.. :d

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#113 ne: 17-02-2011, 15:03:46
Po mi si jo, ashtu si dhe per 30656 anetaret e tjere :d

Per te mos qene me tej off topic


http://www.galsh.com/pic-37-_Bardh_e_Zi_Black_amp_White_Photography_.html

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#114 ne: 17-02-2011, 20:23:45
LOL Sa femije paske per tu kujdesur max! Si ia ben qe i mban me buke? LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#115 ne: 12-06-2011, 18:58:51
Une i kam shume qejf keto. Jane me te rehatshme se cdo gje tjeter.

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#116 ne: 06-07-2011, 12:57:30
I adhuruar nga meshkujt dhe i përdorur nga femrat si mjeti provokator për ekselencë, tanga sot mbush tridhjetë vjet nga krijimi i tij. (a.h/BalkanWeb)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#117 ne: 06-07-2011, 14:54:26
edhe 100 tangave MAX.... mbas te 100tave do dale prap gjethja e fikut ne mode :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#118 ne: 06-07-2011, 14:57:51
LOL LOL te marrte e mira shej.


edhe 100 tangave :D :P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#119 ne: 07-07-2011, 12:49:08
Me mire me gjethe fiku :D se pas nje kohe prishet :D

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#120 ne: 08-07-2011, 14:51:10
ti gjumash prit gjethen e fikut sa te kalbet se ne rregudh :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#121 ne: 06-09-2011, 12:50:24

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#122 ne: 06-09-2011, 19:48:35
Si e ndieni veten me rehat me mbathje apo me tanga! :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#123 ne: 07-09-2011, 09:06:26
varet nga momenti, nga vendi ne te cilin je dhe mbi te gjitha me ke je ;)

por tangat une personalisht si mbaj dot me shume se 3-max 4 ore dhe i dua vetem 100% pambuku ;)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#124 ne: 07-09-2011, 12:09:02
Me tanga nuk nderroj gje...98% rroba te brendshme jane tanga..te rehatshme per mua.
 

Tangat, perizomat ose Thongat – Të mira apo jo?

Nisur nga +ERELA+Rubrika Ndjenja

Postimi i fundit 02-05-2011, 00:24:44
nga Charlie
TANGAT: Te rrezikshme per shendetin

Nisur nga IsraRubrika E Bukura

Postimi i fundit 23-01-2020, 19:48:51
nga erlehta