×

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

· 132 · 21679

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#25 ne: 16-08-2008, 16:28:10
I dua si buken vallai ;) :D

Ouu. Pse hahen kto? :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#26 ne: 16-08-2008, 16:32:08
Ouu. Pse hahen këto? :D
Edhe po :D..po e thashe ne kuptimin qe si nuk mund te rri pa buke ashtu nuk mund te rri pa to :D

 • Postime: 4261
Charlie
#27 ne: 16-08-2008, 16:34:03
Na i trego iher si po te rrin :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#28 ne: 16-08-2008, 16:35:12
Vallai e di ti si me rrin :P..soo ec varu :D

P.s Si te rrin tyy??  LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#29 ne: 16-08-2008, 16:37:06
Jo nuk ti kam pare kurr vallai :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#30 ne: 16-08-2008, 16:38:33
As nuk do ti shohesh po ec..kalo te xdesiree :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#31 ne: 16-08-2008, 16:39:37
Carlo shiko kte:


...dhe mendo qe keshtu duhet t'i rrin dhe kesaj trendafiles :D

 • Postime: 4261
Charlie
#32 ne: 16-08-2008, 16:40:09
Pertoj te hy ne muhabet me to vallai :D

 • Postime: 4261
Charlie
#33 ne: 16-08-2008, 16:41:14
Carlo shiko kte:


...dhe mendo qe kështu duhet t'i rrin dhe kësaj trendafiles :D

Valla se besoj qe i rrin keshtu kesaj se kjo e ka pak trupin me te shendosh :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#34 ne: 16-08-2008, 16:42:19
Max pikes i ke ra po boll se u cmend ky kopuki siper.. :D
Haha sa per te shendosh yy kujt po i thue ashtu ti bree fshatar?? :D

 • Postime: 4261
Charlie
#35 ne: 16-08-2008, 16:43:28
Si ka rene pikes joo se nuk te rrin mire ty tangat joo :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#36 ne: 16-08-2008, 16:45:49
L :D
« Editimi i fundit: 12-06-2010, 23:12:56 nga ♥BaBy♥ »

 • Postime: 4261
Charlie
#37 ne: 16-08-2008, 16:46:53
Vallai kurr nuk guxon mi tregu :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#38 ne: 16-08-2008, 16:48:38
Vallai mos thuj kurre ti :D

Nuk na the sesi te rrin ty shume me ka hip kurioziteti LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#39 ne: 16-08-2008, 16:49:36
Pa me tregu ti iher nuk ti tregoj unee :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#40 ne: 16-08-2008, 16:50:08
O shoku shiko se m'i tregoi mu si i ka. Shifi poshte :D

Tamam si emrin e vet i ka LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#41 ne: 16-08-2008, 16:51:02
Fol e mbushja mendjen bree se eshte pa qef sot krejt :D

 • Postime: 4261
Charlie
#42 ne: 16-08-2008, 16:53:07
Dua ti shof ne trup si po te rrin jo ashtuu :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#43 ne: 16-08-2008, 16:54:23
..
« Editimi i fundit: 12-06-2010, 23:13:52 nga ♥BaBy♥ »

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#44 ne: 16-08-2008, 16:54:34
4 vite me tangat e njejta? :O
Shifni o popull daten tek fotoja, skandal! LOL

Max, si duket ty vetmia nuk te ben mire, a e din nusja jote se me ca merresh kohen e lire derisa je vetem? :D
Ti fshime me mire postimet tua kendej se mos behen shkak per shkurorezim! LOL :P

 • Postime: 4261
Charlie
#45 ne: 16-08-2008, 16:56:00
Hahahha Aida me ty jam edhe unee :D nime MAX pa i tregu gruas tende nuk e le kurr :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#46 ne: 16-08-2008, 17:01:14
Ju thuani shyqyr qe kalon kohen ketu e jo diku tjeter :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#47 ne: 16-08-2008, 17:03:28
Mos u shqetsoni per mua jo :P

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#48 ne: 16-08-2008, 17:05:08
Ju thuani shyqyr qe kalon kohën këtu e jo diku tjetër :D

Qe thua ti dhe Aida une sapo hyra sepse bera pak shoping :D
Aida isha te H&M dhe New Yorker dhe i bleva plot shtate pale te tilla. 50 €uro tanga :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#49 ne: 16-08-2008, 17:06:00
..
« Editimi i fundit: 12-06-2010, 23:18:59 nga ♥BaBy♥ »
 

Tangat, perizomat ose Thongat – Të mira apo jo?

Nisur nga +ERELA+Rubrika Ndjenja

Postimi i fundit 02-05-2011, 00:24:44
nga Charlie
TANGAT: Te rrezikshme per shendetin

Nisur nga IsraRubrika E Bukura

Postimi i fundit 23-01-2020, 19:48:51
nga erlehta