×

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

· 132 · 21665

 • Postime: 4261
Charlie
#50 ne: 16-08-2008, 17:08:56
Ose per vete ose per dike tjeter se gruaja se besoj qe vesh keso e njof ate unee :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#51 ne: 16-08-2008, 17:09:45
 ^o) ^o) ^o)

 • Postime: 4261
Charlie
#52 ne: 16-08-2008, 17:12:35
,,
« Editimi i fundit: 12-06-2010, 23:11:28 nga ♥BaBy♥ »

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#53 ne: 16-08-2008, 17:14:42
.. :D
« Editimi i fundit: 12-06-2010, 23:11:48 nga ♥BaBy♥ »

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#54 ne: 16-08-2008, 20:15:52
Une nuk vesh fare :D

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#55 ne: 05-09-2008, 11:28:47
Ehhh cte them? ;) :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#56 ne: 05-09-2008, 16:00:30
Kur do vije ajo dite kur te rrine pa tanga fare ne vere sidomos sic ju ka bere zoti kur keni lind??? Jo per gje por dhe format dallohen me mire

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#57 ne: 05-09-2008, 16:01:08
shqiptaret vishen kot fare kan lezet te hujat me atangat sexyy

 • Postime: 1580
sorelina
#58 ne: 05-09-2008, 21:49:37
Tanga per meshkuj, kane gjetur nje perdorim te gjere kohet e fundit. Perparesite jane te njejta me ato qe jane parashtruar per femrat :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#59 ne: 14-10-2008, 19:52:40
ca do benim ne pa tanga moj gra? :P LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#60 ne: 14-10-2008, 20:43:41
Ju befte vorri tyrbe atij qe i ka shpikur keto tanga... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#61 ne: 15-10-2008, 17:27:48

Ju befte vorri tyrbe atij qe i ka shpikur këto tanga... :D


 LOL LOL


..ska gje me te bezdisshme e me te parehatshme..

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#62 ne: 30-10-2008, 10:47:50
Jane te bukura dhe sexy :P
Imagjinoni ja heq trurin mashkullit dhe cope litari i lidhur LOL
Emira
#63 ne: 31-10-2008, 08:44:31
Janë te bukura dhe sexy :P
Imagjinoni ja heq trurin mashkullit dhe cope litari i lidhur LOL

Mire e ke...ufff...duhet me ble ca...nuk kam fare...ose pothuajse fare...hmm...se me vjen inat me harxhu leke per nje cope litari ...ha ha ha...

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#64 ne: 03-11-2008, 00:00:08
Kane lezet, se grisen kollaj :D

 • Postime: 50
 • Gjinia: Femer
Ana G
#65 ne: 21-12-2008, 16:17:58
Higjeni dhe te rehatshme NUK jane njehere, po dhe pak to s'kena t'gjall  LOL.Ne shpi nuk mbahen dot, nuk jane te rehatshme
Jane praktike kshu me fustane, rroba te tejdukshme.
Nuk zene shum vend dhe jane sexy :D
Ta nxjerrin ne sexy ...LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#66 ne: 12-06-2010, 23:10:29
I duaaa...:X :D

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#67 ne: 12-06-2010, 23:18:23
Të rehatshme ose jo, duhet t'i mbani. Ne kënaqemi shumë kur ju i vishni.  

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#68 ne: 12-06-2010, 23:22:20

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#69 ne: 12-06-2010, 23:24:42

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#70 ne: 12-06-2010, 23:27:04
Oh, sa të bukura!!! :love:

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#71 ne: 12-06-2010, 23:35:00

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#72 ne: 12-06-2010, 23:37:30
Baby, çfarë ngjyrë të pëlqejnë tangat? Cilën ngjyrë përdor më tepër?

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#73 ne: 12-06-2010, 23:41:45
Kom shije pak për cudi...më pëlqejnë ngjyrat e ëmbla të shumtën e kohës :D

Të zeza ose të kuqe kur dua të provokoj :D
Lejla e mbyllur e kam pak fiksim :D
Rozë..të bardha..bojqielli.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#74 ne: 12-06-2010, 23:42:52
 :D

 

Tangat, perizomat ose Thongat – Të mira apo jo?

Nisur nga +ERELA+Rubrika Ndjenja

Postimi i fundit 02-05-2011, 00:24:44
nga Charlie
TANGAT: Te rrezikshme per shendetin

Nisur nga IsraRubrika E Bukura

Postimi i fundit 23-01-2020, 19:48:51
nga erlehta