Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi) - 6 - E Bukura

×
Hyrja
Profili

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

Tangat - Thongs (Panties/Breke Seksi)

· 132 · 22590

 • Postime: 12743

#125 ne: 07-09-2011, 13:18:13
vallaj me keto lloj brekesh "Thongs" me mire pa gje se je rehatshem....

me ka marre malli per breke kambriku te korces hahahahaaha

 • Postime: 4261

#126 ne: 07-09-2011, 15:13:00
me too, e s'me hyne gje tjeter ne sy :)

Si thot edhe MAX ate thenien e famshme ..."Po nuk na e nxore nje foto nuk te besojm" :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 07-09-2011, 15:16:11
po ia prite foton ;)

 • Postime: 26703
 • Gjinia: Mashkull

#128 ne: 07-09-2011, 23:06:22
Hiqe pjesen nga vithet e siper :D

 • Postime: 26703
 • Gjinia: Mashkull

#129 ne: 07-09-2011, 23:09:39
Ingrid Gjoni psh s'e ka pas problem.As Zajmina, por ajo e ka foto te shpifme, keshtu qe po ia kursej nje pamje te dhimbshme gjithe meshkujve ketu :P

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#130 ne: 23-01-2020, 16:16:34
 Ne cdo kohe e cdo ambjent🔥✨


 

 

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 23-01-2020, 18:55:24


Disa arsye te mira per t'i perdorur gjeresisht TANGA (te quajtura ndryshe dhe G-strings thongs apo Perisoma)a) Permiresojne formen e tuleve aty prapa  :D

b)  Me to veshur do te keni sigurine absolute se do i pelqeni meshkujve  ;)

c) Mund te vishen me te  njejten ngjyre  me pantallonat apo fundin, kur keto te fundit jane te tejdukshem ;-)

d) Pastaj tek femrat e tjera qe nuk i perdorin krijohet xhelozi dhe ju shohin me zili  :P

e) Nese i vishni me nje  ngjyre te ndryshme nga veshjet e siperme do te terhiqni vemendjen tone  :D

f) Zene pak vend ne komodinat apo sirtaret ku i mbani :P

g) Gjate veres bejne qe te  nxihet  nje pjese me e zgjeruar e trupit!Po nuk janë dhe aq të shëndetshme.... më mirë pa hiç  :D

Temat e fundit