Pune dore. Veshje, shalle, dorashka, tentene etj - E Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pune dore. Veshje, shalle, dorashka, tentene etj

Pune dore. Veshje, shalle, dorashka, tentene etj

· 3 · 565

  • Postime: 611
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-01-2020, 11:57:21
Ku jane duarartat?✨
 

  • Postime: 7084
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-01-2020, 07:08:05
Në universitet , kam pasur shoqet nga Pogradeci. Ato ishin vërtetë duararta.

  • Postime: 1753
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 23-01-2020, 10:46:48
Kisha momente në jetën time kur tentenet ishin trend, dhe harxhoja minimum tre muaj për një komplet lol lol.

Temat e fundit