×

Pune dore. Veshje, shalle, dorashka, tentene etj

Pune dore. Veshje, shalle, dorashka, tentene etj

· 3 · 192

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 22-01-2020, 11:57:21
Ku jane duarartat?✨
 

  • Postime: 7043
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 23-01-2020, 07:08:05
Në universitet , kam pasur shoqet nga Pogradeci. Ato ishin vërtetë duararta.

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#2 ne: 23-01-2020, 10:46:48
Kisha momente në jetën time kur tentenet ishin trend, dhe harxhoja minimum tre muaj për një komplet lol lol.
 

kerkoj pune ne new york

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:43:00
nga InfoZ
kontrat pune ne gjermani

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:27:27
nga InfoZ
Puntorët me vizë pune në Gjermani

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 10-04-2020, 10:36:52
nga M A X
Si eshte nje Interviste Pune?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 18:10:47
nga InfoZ
Si te besh nje CV pune?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 21:28:34
nga M A X