Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 23-01-2020, 10:46:48 »

Kisha momente në jetën time kur tentenet ishin trend, dhe harxhoja minimum tre muaj për një komplet lol lol.
Postuar nga: erlehta
« ne: 23-01-2020, 07:08:05 »

Në universitet , kam pasur shoqet nga Pogradeci. Ato ishin vërtetë duararta.
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 22-01-2020, 11:57:21 »

Ku jane duarartat?✨