×

Veshjet e brendshme - Underwear, Lingerie, Tanga, Bra etj

Veshjet e brendshme - Underwear, Lingerie, Tanga, Bra etj

· 122 · 9156

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#25 ne: 13-12-2004, 08:34:12
ohhhhhhhh....

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#26 ne: 14-12-2004, 03:29:08
Pse ben ohhhh MAX ke ndermend te besh ndonje dhurate.....:D

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#27 ne: 09-02-2005, 12:04:39
Max  mos bej Ohh se deri ketu te une u degjua :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#28 ne: 09-02-2005, 12:06:05
 ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#29 ne: 09-02-2005, 12:09:53
 :-[

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#30 ne: 09-02-2005, 12:19:17
 :-\

[attachment[/attachment]

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#31 ne: 09-02-2005, 12:20:14
 :(                                 

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 30-09-2005, 10:08:37 nga M A X »

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#32 ne: 09-02-2005, 12:20:55
 :)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#33 ne: 09-02-2005, 12:22:57
 ;)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 462
 • Gjinia: Femer
jersey_gurl
#34 ne: 09-02-2005, 12:30:30
po duket pak si porn site....
pak me me avash o njerez se ka edhe kalamaj browsing the forum.... :pafshim

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#35 ne: 09-02-2005, 13:28:43
Jersy te mbulume i kemi ven si kemi len noi gje te frikshe jashte :D
milanisti
#36 ne: 10-02-2005, 15:34:59

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#37 ne: 02-04-2005, 19:22:50
Kjo eshte tema ime e preferuar ... :P
Eshte e vetmja gje qe harxhoj para me shume se gjithcka.... :P

Me pelqejne te gjitha style qe kane e firma e preferuar qe kam eshte Victoria Secret... :) :pafshim

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#38 ne: 03-04-2005, 10:15:08
Victoria's Secret ka vertet linja te mrekullueshme...... ..ekstravagante por jo te eksagjeruara dhe teper sensuale.....

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#39 ne: 11-04-2005, 19:43:53
:)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#40 ne: 11-04-2005, 20:01:27
:)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#41 ne: 11-04-2005, 20:03:03
:)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#42 ne: 16-04-2005, 11:30:05
Une nuk e dija se keto jane Lingerie..... Une fle ashtu.... hmmmm: hmmmm:


[attachment[/attachment]

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#43 ne: 22-04-2005, 19:33:25
Zemer, keto nuk jane lingerie.....mund ti konsiderosh si kopmlet sportiv....ose "pizhama estive"(verore) quhen dhe keshtu ketej.....
Lingerie jane vetem intimo.......

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#44 ne: 22-04-2005, 19:40:03
ashtu e dija edhe una... por ketu i kam gjetur te postuara.. te faqja e meparshme! :???

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#45 ne: 22-04-2005, 20:03:30
Jo mi ylli se mir e ke pas ta siguroj ;)

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#46 ne: 22-04-2005, 20:22:08
Jo mi ylli se mir e ke pas ta siguroj ;)
Thashe me vete me ka ike truni mu te fle me lingerie? :D
pastaj mendova epo edhe keshtu poshte rrobave nuk vishet robi se behet vape shume ;)

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#47 ne: 22-04-2005, 20:32:02
Ne fakt se besoj se ka njeri qe del pazarit me pantallona te shkurtra posht fundit apo pantallonave te gjata.....
Ate foton qe ke vendosur ti aty.......esht komplet sportiv .....por qe ka plot qe flen me te tilla ne vere......
Ama vetem me lingeriet qe s'kan te bejn fare....
Po ketu esht "gjej foto e ver" i thone asaj.....
Pastaj duhet te kene parasysh qe s'jane tema "kush gjen foto femrash me te bukura" por cdo gje qe ka te beje me boten e modes estetikes etj......


[attachment[/attachment]

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#48 ne: 22-04-2005, 20:39:46
.........

[attachment[/attachment]

 • Postime: 5949
SmiLey
#49 ne: 20-09-2005, 17:39:12
Me pelqen shume kompleti i meposhtem me qershi :P sooo sweet :-[
Por dhe bra-te te bukura jane :X