×
Hyrja
Profili

Xhinse te guximshme per kete pranvere

Xhinse te guximshme per kete pranvere

· 4 · 708

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer

ne: 07-04-2012, 11:16:16
Xhinset vine ne shume menyra kete pranvere, behet fjale vetem per xhinse te shkurtra qe duhet te jene me ngjyra te theksuara, me cepa te rene dhe me te grisura. Kur Rihana u ngjit ne nje skene me pantallona te shkurta xhins, qe nga prapa kishin nje cep te ngritur per nga fundshpina e saj, sigurisht qe shkaktoi nje bum ne mode.
 
Pra e guximshme dhe e thjeshte ne te njejten kohe, kishte nje look te garantuar per ta kopjuar. Edhe nese gjatesia per ju eshte problem nuk duhet te keni frike, guxim. Keto lloj xhinsesh jane shume ne mode, me ngjyra te ndezura, te crregullta ne dukje, aq me teper mund t’I gjeni lehtesisht ne dyqanet H&M.  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-04-2012, 11:19:02
Pak me te gjata se kaq :D e  prerje te ndryshme e ngjyra te ndryshme i kam shuume ne qef. :)

Vertet, moda e xhinseve nuk vdes kurre. :)

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 07-04-2012, 11:21:16
Jane dhe te pref e mi..ama yes pak me te gjate se kjo. :D

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-02-2020, 23:46:11
Te giximshme?  ^o)
 

 

Temat e fundit