×

Xhinset👖

Xhinset👖

· 85 · 15953

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 13-06-2005, 19:09:40
Ndoshta veshja me e perhapur sot ne bote. Vete simboli i koheve moderne. Nje pale pantallona xhinse, apo nje xhup, pak njerez ne bote mund te mos kene pasur mundesine t'i veshin te pakten nje here. Apo ajo pjesa tjeter e popullsise qe i ka veshje te perditshme. Atehere le te flasim pak rreth tyre; rreth shijeve, deshirave tona.
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 20:43:25 nga InfoZ »

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#1 ne: 19-07-2005, 11:09:52
une per vete nuk i vesh dot po qene me shume se nje pellembe perpara! LOL

 • Postime: 5949
SmiLey
#2 ne: 19-07-2005, 12:24:55
The best thing ever created by the man kind (of course, among others 2)... I just loooooooove them :love:, n cant leave without them. Jojo:
Jane si uji per mua :-[

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#3 ne: 20-07-2005, 16:03:34
I love them...i perdor shumicen e kohes dhe me pelqejn shume...

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer
zeshkane
#4 ne: 24-07-2005, 23:52:39
ahhh kishin dalur ca xhinse te reja tek EXpress .. shume te bukura .. duhet ti blej nje pale .. po ishin goxha shtrenjt .. se fundja xhinse jan .. lol..

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#5 ne: 25-07-2005, 00:12:26
Xhinset, sdi sa pal kam, kam nga gjithe llojet, Levi's, Diesel, Hugo Boss e shume lloje qe me pelqejn.

Dje bleva nje pal Levis, apo sme rrin ashtu sic i dua une. :P

BEfshi qef, ;)

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer
zeshkane
#6 ne: 25-07-2005, 17:16:09
Une LEI kam me shum nga xhinset ...  ;)

 • Postime: 462
 • Gjinia: Femer
jersey_gurl
#7 ne: 15-09-2005, 08:49:16
jeans jane gjeja me komforte qe eshte shpikur deri me sot.....
une jetoj ne to edhe kam disa te preferuar; 7 For All mankind, Citizens of Humanity, Diesel edhe True Religion.

keto jane me te fundit qe bleva para ca ditesh. exhe jane me te shtrenjtat qe kam blere ndonjehere $240
True Religion7 For All Mankind • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#8 ne: 11-10-2005, 07:12:07
Me te preferuarat per mua jane xhinset  D&G dhe Diesel


 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#9 ne: 29-01-2006, 13:43:35
Me pelqejn shumë janë te thjeshta te modës dhe vishen ne çdo lloj rasti qe të kesh.Shumica e njerëzve nëpër botë Meshkuj & Femra xhinse përdorin ne shumicen e rasteve.« Editimi i fundit: 29-01-2006, 13:53:02 nga Berni »

 • Postime: 17
 • Gjinia: Femer
Elita AA
#10 ne: 01-02-2006, 13:16:36
Me pelqejn shume edhe i veshi shume shpesh
Ndihem shume rehat me xhinse

 • Postime: 15
 • Gjinia: Femer
DeeYa
#11 ne: 01-02-2006, 19:17:58
my favorite jeans

[attachment[/attachment]

 • Postime: 394
 • Gjinia: Femer
babygirl
#12 ne: 01-02-2006, 20:51:20
mua me pelqejne xhinset levis

[attachment[/attachment]

 • Postime: 5949
SmiLey
#13 ne: 02-02-2006, 19:11:49
Xhinse me thek :O
Aren't they out of fashion now (?)

 • Postime: 394
 • Gjinia: Femer
babygirl
#14 ne: 02-02-2006, 19:23:17
jo mua me pelqejne

[attachment[/attachment]

 • Postime: 5949
SmiLey
#15 ne: 02-02-2006, 19:30:43
E dashur, nuk me kuptove :(
E kisha fjalën qe u ka ikur koha xhinseve me thek në fund te këmbës... e jo kur i ke te perhapura ne gjunjet apo xhepat e mbrapme apo te perparme Jojo:
Xhinset me thek në fund veç alabaket mbaj mend unë qe i vishnin njëherë e një kohe ne Shqipëri... tani s'para kam pare njerez te tjere qe i veshin ne kete style... boh (?)

 • Postime: 5949
SmiLey
#16 ne: 17-04-2006, 07:20:55
Keto jane xhinset qe kam una :) :-[

 • Postime: 5949
SmiLey
#17 ne: 17-04-2006, 07:30:18
Po ju vendos me poshte dhe disa brand-e te tjera qe me pelqejne :urra: :-[
---------------------------------
Hajt pra, kaq per sot... se te jete per xhinse s'maroj kurr un :D :-[

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#18 ne: 17-04-2006, 10:00:45
Keto te fundit po me pelqekan shume.

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#19 ne: 17-04-2006, 16:04:33
Edhe mua me pelqejne.  :)
E kam fiksim te vesh njehere xhinse cuni LOL  :D  :P

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#20 ne: 18-04-2006, 09:01:25
Po vesh ori lepurushe e heqe fiksimin :P

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#21 ne: 18-04-2006, 22:47:31
Po te kujt te vesh?  :D Kush do me japi nje pale?  :P

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#22 ne: 19-04-2006, 15:08:47
Ja mund t'ia marresh"hua"xhinset Tom Cruise LOL

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#23 ne: 03-05-2006, 14:06:56
une perdori shum lloje te xhinseve si psh levis,little big,lacosta por me se shumti me pelqejne little big

 • Postime: 5949
SmiLey
#24 ne: 15-05-2006, 14:07:33
Modele te tjera dhe mjaft te bukura :P :urra:

              :engjell:

                   :) 

Xhinset e ngushta 👖

Nisur nga erlehtaRubrika E Bukura

Postimi i fundit 30-09-2019, 12:05:51
nga M A X
Shpiken xhinset që luftojnë celulitin!

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 24-02-2011, 22:27:12
nga ßåßy ღ
Xhinset i veshim rreth 428 herë, kostoja veç 20 qindarka

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 21-09-2010, 12:09:27
nga Berni