×

Xhinset👖

Xhinset👖

· 85 · 16125

 • Postime: 5949
SmiLey
#25 ne: 15-05-2006, 14:10:48
            :) • Postime: 12234
Lefter
#26 ne: 15-05-2006, 18:53:25
Bobooo...xhinse shum te lezecme... ;)..Pse mi Smiley i ke vu fotot vetem pjesen e poshtme, na la ne merak se si dukesh komplet.... :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#27 ne: 15-05-2006, 19:07:32
 :-[ vdis nga marazi vdis, ashtu te ardhte vdekja :P se ringjalljen do ta kesh uhhhh perrallore fare LOL LOL


p.s., Jo po thuj po deshe qe s'kam gusto :-[

 • Postime: 12234
Lefter
#28 ne: 15-05-2006, 19:12:31
Jooooo...Per gusto ska llaf..Je enciklopedi ne vete ...  ;)...As per ringjallje nuk e ke keq ja ke qellu vetem 100%... :-[

 • Postime: 5949
SmiLey
#29 ne: 15-05-2006, 19:54:03
Ja shiko dhe këto për vere :P

       sexy, huh :D • Postime: 12234
Lefter
#30 ne: 15-05-2006, 19:58:53
Vertet te bukura sidomos keto te bardhat ne fund... ;)...Cfare durimi paska ky fotografi,mua me kishin leshu duart.... :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#31 ne: 15-05-2006, 20:06:19
tani perveloju me keto te ngushtat qe kane dale tashi ne mode :P LOL
 • Postime: 12234
Lefter
#32 ne: 15-05-2006, 20:25:09
Uaaaaaaaaaa...Mire mo mire kam dite per pak qe je e pameshirshme po per kaq jooo....  :P
Sme la gjume ne sy.... :D

 • Postime: 5949
SmiLey
#33 ne: 03-06-2006, 07:51:23
I kam bo leket rrush e kumbulla (d.m.th. xhinse :P) Këto janë nga Miss Sixty, i bleva vjet për X'mas, ehhh kështu e kanë fiksimet :D :-[
 • Postime: 5949
SmiLey
#34 ne: 07-06-2006, 04:08:22
                  :urra:

                     :)
 • Postime: 5949
SmiLey
#35 ne: 08-06-2006, 04:03:45
Ja disa veshje për vere :P :-[
Kenaquni o rini, se erdhi vera :d :urra:

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#36 ne: 08-06-2006, 04:07:54
Xhinse te mira ne trup te mire, thote nje fjale e urte popullore! LOL

 • Postime: 5949
SmiLey
#37 ne: 08-06-2006, 12:30:02
Po s'diskutohet ajo, pse lodhesh qe e thu, eh :P
Me i vesh noi shtremaluq/e, edhe modelin e prish, lënë mo brandin LOLKëto këtu poshtë janë për Lefton, ai i ka fiksim te bardhat e ngushta :d
Capkenja
#38 ne: 13-06-2006, 14:44:00
Ato te fundit qenka vertet te bukura.Mua me pelqejne dhe xhiset e Armani,kam blere tek kjo linje dhe jam e kenaqur me to!

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#39 ne: 13-06-2006, 17:07:16
Xhinse për djem nga Banana Republic.

Këto kam veshur tani, bashke me një bluze te bardhe me menge te gjata, edhe kjo nga Banana Republic.P.S. Ky djali i paska duart si te miat.

 • Postime: 5949
SmiLey
#40 ne: 13-06-2006, 18:43:54
uncle Syrgjo, hej po mirë, mos u shua dynjaja anej nga US për një pale xhinse sagllom, a si :P
u ka ik moda këtyre lloj xhinseve uoo Tunxh LOL
se c'keni një gusto disa nga ju meshkujt qe jetoni ne US... një zot e di (?) sorry, but it's true :-[

 • Postime: 5949
SmiLey
#41 ne: 16-06-2006, 12:34:11
......... verore te tjera :P
sheh sa bukul goca :d


 • Postime: 5949
SmiLey
#42 ne: 17-06-2006, 19:58:49
This love, my love will never fade away :X... ohh yeaaaaah :d :urra:

=======================================
=======================================
=======================================

damn... i want all of them, right herë & right now! LOL

 • Postime: 5949
SmiLey
#43 ne: 01-07-2006, 04:29:50
erla una plap me xhinse :P :D • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#44 ne: 03-07-2006, 18:06:23
Smiley ma hoqen trurin te gjitha sidomos ato te parat te pergjigjia # 41  :perqafim
guest8255
#45 ne: 04-07-2006, 12:54:35
Smiley ma hoqen trurin të gjitha sidomos ato te parat te pergjigjia # 41  :perqafim

edhe mua ato me pelqejne shuuuuuuuuuuuuume

 • Postime: 12234
Lefter
#46 ne: 04-07-2006, 14:27:56
Edhe kjo Smiley e di mirë se c'du unë.... :D
Kur ke dal atë foto me ato xhinse te bardha hec këtu hec  më trego(se me te vërtetë me lujti kaptinen) :P ;)

 • Postime: 5949
SmiLey
#47 ne: 04-07-2006, 19:18:54
Ju flm, ju flm qe me pelqeni fotot :-[ :perqafim
Here tjetër do vij përsëri e "armatosur" me modele të reja :urra: por jo tani, se është icik vonë gjum:


p.s., Lefto, vetëm duke pare fotot te luan kaptina ty :P... jalla te me kesh përpara me xhinse, rrotullohesh komplet LOL :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#48 ne: 05-07-2006, 06:56:00
edhe mua ato me pëlqejnë shuuuuuuuuuuuuume
Hajde i bleme te dyja edhe i veshim nje dite une e nje dite ti LOL LOL  :P :P
guest8255
#49 ne: 05-07-2006, 09:28:32
mire moj, se ke keq ti LOL LOL
 

Xhinset e ngushta 👖

Nisur nga erlehtaRubrika E Bukura

Postimi i fundit 30-09-2019, 12:05:51
nga M A X
Shpiken xhinset që luftojnë celulitin!

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 24-02-2011, 22:27:12
nga ßåßy ღ
Xhinset i veshim rreth 428 herë, kostoja veç 20 qindarka

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 21-09-2010, 12:09:27
nga Berni