×

Xhinset👖

Xhinset👖

· 85 · 15946

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#50 ne: 11-07-2006, 11:16:28
..

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#51 ne: 18-09-2006, 18:28:28
Xhinset nuk dalin kurre jashte Mode :)

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#52 ne: 03-05-2007, 06:52:23
Këtë verë, vishemi me xhinse

Vera, plazhi dhe xhinset, tre gjëra që harmonizohen kaq bukur, kur stina e nxehtë afron. Këtë verë janë vërtet shumë në modë. Në fakt duket se atyre nuk u kalon koha kurrë. Mund të vijnë në forma, ngjyra dhe prerje të ndryshme, por ka me shume se nje shekull qe i rezistojne kohes. Këtë sezon ato vijnë më origjinale se kurrë. Nëse vitin e kaluar, të gjitha vajzat dhe djemtë u pushtuan nga mania e xhinseve të grisura dhe të zhubrosura, këtë verë ata vijnë në origjinën e tyre; blu xhins. Pra, sivjet do të jetë moda e xhinseve blu. Prerja do të jetë tub dhe me bel lart. Xhinset në këtë mënyrë i rikthehen origjinalitetit. Në fakt, stilistët më të mëdhenj janë inspiruar nga modele të viteve ‘80, por sigurisht të sjella në një mënyrë më të këndshme dhe të pranueshme për kohën.

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#53 ne: 04-06-2007, 19:55:46
eeee

 • Postime: 1580
sorelina
#54 ne: 04-06-2007, 22:14:29
Xhinset e shkurtra kete vit kane dal shume ne mode.
Si keto kam blere nje pale :D

 


 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#55 ne: 05-08-2007, 14:34:17
 :D
Capkenja
#56 ne: 05-08-2007, 16:55:23
MOj dreqeke ti je ne foto :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#57 ne: 05-08-2007, 18:01:28
po çfare moj  :S

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#58 ne: 31-03-2008, 10:52:19
MOj dreqeke ti je ne foto :D

Sbesoj se eshte ajo  :S

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#59 ne: 31-03-2008, 19:07:41
Xhinset nuk dalin kurrë jashtë Mode :)

 :)

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#60 ne: 08-04-2008, 21:59:06
Armani eshte firma qe une preferoj per xhinsat  :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#61 ne: 29-04-2008, 16:02:40
Vdes per xhinset, sidomos ato te gjerat qe te lejojne te levizesh lirshem  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#62 ne: 24-07-2008, 23:39:18
Une vdes per skiny xhinse...uuff jane te mira shume...Armani 1 eshte per keto lloje... :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#63 ne: 25-01-2009, 22:32:10
Vdes per xhinset, sidomos ato te gjerat qe te lejojne te levizesh lirshem  :D

edhe une pelqej shume te gjerat..mora nja 2 pale para pak ditesh.. boy style....great fare.. :)
Emira
#64 ne: 29-01-2009, 17:12:30
Kam veshur nje pale xhinse sot qe me tregojne bombe, po as emrin nuk ua di dreqkave; nje gje eshte shume e sigurte: Armani nuk jane...O goca, paskeni shume leke ju mi lum non ;-))

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#65 ne: 27-01-2011, 15:24:05
Xhinse per Femra  :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#66 ne: 27-01-2011, 15:26:52
 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#67 ne: 27-01-2011, 15:28:51
 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#68 ne: 27-01-2011, 16:40:32
Sa ne mode kane dale keto te fotos se fundit. :)

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#69 ne: 27-01-2011, 22:10:33
dreamm, cilet te shkojn ty  me shume? :-[

 • Postime: 1498
Zara
#70 ne: 28-01-2011, 12:49:25Mua keto me pelqejne,jane ne shitje te H&M.... :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#71 ne: 28-01-2011, 20:50:08
dreamm, cilet te shkojn ty  me shume? :-[

Pak a shume si keto gjumash :D edhe pse nuk jane 100% te rehatshme, ama me pelqejne. :)
 

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#72 ne: 31-01-2011, 12:45:26
lOOOve jeans :D
 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#73 ne: 08-03-2012, 16:05:03

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#74 ne: 10-03-2012, 00:00:33
 

Xhinset e ngushta 👖

Nisur nga erlehtaRubrika E Bukura

Postimi i fundit 30-09-2019, 12:05:51
nga M A X
Shpiken xhinset që luftojnë celulitin!

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 24-02-2011, 22:27:12
nga ßåßy ღ
Xhinset i veshim rreth 428 herë, kostoja veç 20 qindarka

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 21-09-2010, 12:09:27
nga Berni