Familja - 7

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me familjen dhe jeten familjare.

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, bleranda.d, shejtania

Fjalët pozitive, edukojnë fëmijë të aftë

ßåßy ღ
27-03-2009, 21:10:13
Te lumte
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Masha
30-11-2008, 10:22:27

Formula per nje familje te lumtur

Në shoqërinë e sotme, divorcet dhe mungesa e harmonisë nëpër familje është kthyer në një të vërtetë të pamohueshme. Pse merr fund një martesë? Nga vështirësitë ekonomike? Nga mungesa e komunikimit në çift? Nga Xhelozia? Nga mungesa e arsimit? Apo nga ndonjë problem psikologjik që mund të ketë se...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-11-2008, 13:40:23

Femijet teper te shendoshe, kete e vendos nena

Nese nje femije do te vuaje nga obeziteti pas ardhjes ne jete, kete e vendos nena.Nese nje grua konsumon shume ushqime me yndyrna gjate shtatzenise, kjo shkakton ndryshime ne trurin e embrionit te femijes, qe cojne ne nje oreks te tepruar gjate jetes.Studiuesit e Universitetit R...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Enea

Ne Egjipt lindin shtateneq!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: IZAORA, ZUZUNA, Dallga

Familja apo karriera? është më mirë të dyja

IZAORA
30-07-2008, 16:45:29
familja
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

eurogina
29-06-2008, 15:26:36

30% gra ne institucione

për te pesten herë, komisioni i ligjeve deshtoi dje te miratonte ligjin mbi barazine gjinore. deputetet tane te dashur debatuan gjatë me grate që perfaqesonin grupet e interesit, dhe arriten ne konkluzionin që projekt/ligji vazhdonte te kishte mangesi.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi10, aleksandri, mafia shqiptare

Rrahje midis 2 grave Video

titi10
01-06-2008, 16:42:49
forte
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
07-02-2008, 16:52:03

Rritet përfaqësimi i femrave në institucionet shtetërore

Barazia gjinore, projekt kundër diskriminimit Gratë dhe vajzat shqiptare së shpejti nuk do të kenë më arsye të ndihen inferiore apo të mënjanuara në jetën e tyre sociale përballë gjinisë mashkullore. Kuvendi pritet të miratojë projektin më të fundit të qeverisë, i cili garanton ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
28-01-2008, 14:33:01

Dyshimet per shtatzenine, vetevrasje ne cift

DEVOLL - Vdekje e dyfishte e nje nene me femijen e saj ne bark eshte regjistruar ne fshatin Vishocise te rrethit te Devollit. Mbremjen duke u gdhire dita e djeshme, bashkeshortet Rusi kane konsumuar nje sasi helmi qe mendohet te jete pesticid per hardhite. Aferdita Rusi, me gjithe ndihmen e dhen...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
27-12-2007, 11:37:14

Mirela Bogdani shqiptarja e pare Kandidate per Deputete ne BE !

Mirela Bogdani - shqiptarja e pare qe po kandidon per EuroparlamentareNga: Raimonda Moisiu1. Dr. Bogdani, ju jeni shqiptarja e pare deri me sot qe keni mundur te perfshiheni ne procesin e kandidimit per nje nga institucionet me te larta politike te Evropes, ate te Parlam...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
17-12-2007, 09:32:12

Femrat e emigracionit, sfida shqiptare 3 çerek milionëshe !

Nëse ka një pamje inkurajuese të femrës sonë që jeton kushtet e vendit të vet, ka edhe një tablo tjetër të atyre që kanë emigruar. Nuk bëhet fjalë për dhjetë mijë apo edhe dyfishin e tyre. Shqiptarja e emigruar nëpër të gjithë botën, ajo që të paktën është larguar pas rënies së diktaturës, përbë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bilderberg
13-12-2007, 21:43:52

MJAFT Gravrasjes - Deklarate e Levizjes MJAFT

Po postoj ne kete teme Deklaraten e Levizjes MJAFT kunder vrasjes se grave ne Shqiperi, per te sjelle nje sensibilizim me te madh ndaj kesaj ceshtjeje dhe ndaj figures se Femres Shqiptare e cila akoma edhe sot ne shek. te 21 vazhdon te diskriminohet ne te gjitha fushat e shoqerise dhe te mos gez...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
02-12-2007, 19:19:29

Bukuria që vret

Bukuria që vret  Rreth 90 për qind e grave të burgosura në Burgun e Lipjanit janë të dënuara apo të akuzuara për vrasje. Pse po ndodh kjo?Blerina ishte katërmbëdhjetëvjeça re kur kishte lidhur jetën me burrin, i cili katërmbëdhjetë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, chekevara, olti

Mimoza, Suela dhe Juela

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe