Familja - 9

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me familjen dhe jeten familjare.

*
pellumb
21-03-2005, 15:41:59

AJO ESHTE NJERI SI GJITH TE TJERET

,  AJO  Ajo eshte , ajo gjysma e botes  qe kur lind qajne per te,dhe kur ajo vjen e nis jete ne kete bote ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

milanisti
09-03-2005, 00:25:46

PNUD: Pozita e gruas në Shqipëri është shumë e ulët

Raporti për Shqipërinë: Femrat në zonat rurale janë në mjerimVarfëria në vendin tonë, përveç pamjes së përditshme të realitetit, ka gjetur gjuhën e shifrave për të folur. Më shumë se gjysma e shqiptarëve jetojnë në varfëri, ndërsa çereku i tyre jeton në skamje të plotë, ndërsa p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BESIM
06-03-2005, 06:38:49

Pozita e Gruas midis civilizimeve!

Pozita e Gruas midis civilizimeve..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe