Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 09-03-2020, 12:13:06 »

Sa te mire qe jeni 😍😚
Postuar nga: Passion
« ne: 09-03-2020, 11:43:11 »


He , cfare moret, cfare dhuruat 😍
Apo si une asgje  :P

Kam dhuru lule,e madje ma bene me porosi se s'duam buqeta

por trendafil per ne ballkon,edhe madje e me vazo te bukura  hmmmmm:

Jo pak por tre te tilla  :D

Postuar nga: Parloté
« ne: 09-03-2020, 11:30:05 »


He , cfare moret, cfare dhuruat 😍
Apo si une asgje  :PMora një pako kremëra (pa parfumë 😁) nga mbesa dhe lule. Dhurova lule 😁
Postuar nga: erlehta
« ne: 09-03-2020, 10:33:03 »

He , cfare moret, cfare dhuruat 😍
Apo si une asgje  :P
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 09-03-2020, 09:10:44 »

Gezuar dhe ta gezoni cdo dite :)
Postuar nga: M A X
« ne: 08-03-2020, 22:45:21 »

Gezuar
 
Postuar nga: valton123
« ne: 18-02-2011, 22:08:07 »

                                      8 MARSI(DITA E NENES)

8 marsi sa shume me gezon
sa her qe vjen ajo
mua me lumturon
kjo feste nenat i gezon
ne kete fest kurre se harrojm
sepse eshte feste e nenave
dhe ne na gezon