×

8 Marsi dita nenes dhe e gruas

Vizitor · 7 · 37

8 Marsi dita nenes dhe e gruas

Vizitor · 7 · 37
valton123
ne: 18-02-2011, 22:08:07
                                      8 MARSI(DITA E NENES)

8 marsi sa shume me gezon
sa her qe vjen ajo
mua me lumturon
kjo feste nenat i gezon
ne kete fest kurre se harrojm
sepse eshte feste e nenave
dhe ne na gezon

 • Postime: 23965
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 08-03-2020, 22:45:21
Gezuar
 

 • Postime: 3240
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#2 ne: 09-03-2020, 09:10:44
Gezuar dhe ta gezoni cdo dite :)

 • Postime: 6986
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 09-03-2020, 10:33:03
He , cfare moret, cfare dhuruat 😍
Apo si une asgje  :P

 • Postime: 1749
 • Gjinia: Femer
Parloté
#4 ne: 09-03-2020, 11:30:05
He , cfare moret, cfare dhuruat 😍
Apo si une asgje  :P


Mora një pako kremëra (pa parfumë 😁) nga mbesa dhe lule. Dhurova lule 😁

 • Postime: 208
Passion
#5 ne: 09-03-2020, 11:43:11
He , cfare moret, cfare dhuruat 😍
Apo si une asgje  :P
Kam dhuru lule,e madje ma bene me porosi se s'duam buqeta

por trendafil per ne ballkon,edhe madje e me vazo te bukura  hmmmmm:

Jo pak por tre te tilla  :D

 • Postime: 6986
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 09-03-2020, 12:13:06
Sa te mire qe jeni 😍😚